Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Üyeliği

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

Öncelikle bu konu hakkında yazmayı uzun süre düşündüğümü belirtmek istiyorum.Site de üyelik kriterleri elbette Sn Ertan'ın süzgecinden geçen uzun birikimlerin sonucunda oluşmuştur.Saygı duyuyorum.Bakınız www.masatenisi.org sitesi öncelikle misyonu sonrasında nosyonu itibariyle bizleri bir araya getiren işlevini sürdürmekte.Bu siteye üye olabilmek için masatenisi ile ilgili en azından raket,top ve masa ile tanışmış olmak gerektiiğini ilgilendiğiniz kadarı ile kendi pozisyonunuzu nereye koyarsanız koyun bazı açıklamaların zorunlu olması gerektiği inancındayım.

Bu site belli bir spor dalının tüm fonksiyonları hakkında ister oyuncu,çalıştırıcı,yöneticisi,hobi...vs..tüm merak ettiğiniz konularda sizlerle paylaşmayı hedeflemiş olmalı.Durum bu ise eğer..o zaman Yaşını,nereden katıldığını,bu spor ile ilgi düzeyini belirtmeden sitede konu açma yetkisini pek olumlu görmediğimi belirtmek istiyorum.."Özgürlük" kavramını "istersem kalıbına " dönüştürürseniz yanıt verenlerin karşılarındakini sadece yazdıkları ile değerlendirmelerine yol açarsınız.Bu pek sağlıklı bir yaklaşım olmasa gerek.Kişisel bilgilerini gizlemek doğru bir düşünce olmasa gerek.

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocama tamamen katılıyorum. Özellikle yaş konusunda. Birine cevap yazarken yaşını bilirsek ve ona göre hitap edersek (abi, abla, hocam) çok daha doğru olur. Kendimizden çok büyük birine 'dostum' gibi tavırlar takındığımız oluyor bilmeden. Ve pek hoş olmuyor. Benimde başıma gelmişti bu tür bi durum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sanırım benim gerek tartışmaya açtığım gerekse paylaştığım düşüncelerim hakkında bu forumda bulunan her üyenin olası bir fikri oluşmuştur.Ancak sorunumuz oluşan bu fikrin geriye dönüşünü konusunda katılım eksikliğimizin olmasıdır.Özellikle ekipman bigisi ve değerlendirme ile çalışma,teknik,taktik konularında deneyimlerini anlatan veya öneren üyelerimiz daha belirgin ve açıklayıcı olan konularda sessizliklerini sürdürmekte.

Örneğin forum hakkında ister ortak olsun veya olmasın katılım ve paylaşım konusunda sadece üç kişiden oluşan açıklamaların bizleri temsil etmediği inancındayım.Hoş bu durum diğer başlıklrda da geçerli

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sanırım benim gerek tartışmaya açtığım gerekse paylaştığım düşüncelerim hakkında bu forumda bulunan her üyenin olası bir fikri oluşmuştur.Ancak sorunumuz oluşan bu fikrin geriye dönüşünü konusunda katılım eksikliğimizin olmasıdır.Özellikle ekipman bigisi ve değerlendirme ile çalışma,teknik,taktik konularında deneyimlerini anlatan veya öneren üyelerimiz daha belirgin ve açıklayıcı olan konularda sessizliklerini sürdürmekte.

Örneğin forum hakkında ister ortak olsun veya olmasın katılım ve paylaşım konusunda sadece üç kişiden oluşan açıklamaların bizleri temsil etmediği inancındayım.Hoş bu durum diğer başlıklrda da geçerli

Sevgi ve selamlar

Sayın hocam yazılarınızın boyutunu kısaltığınız için teşekkür ederim...Bir çırpıda okunduğu için daha verimkar oluyor..

Yazınıza tamamen katılıyorum...

3- 5 kişiden oluşan açıklamalar artık üyelerde sıkıntı yaratıyor demek ki bir türlü yazılanlara katılımcı olamıyorlar.. Diğer bilge üyeleri fikirlerini ortaya dökme konusunda uyandıramıyoruz bunun nedenini anlamışda değilim...

Yapıyoruz bir yerlerde hata ama bir türlüde bulamıyoruz..

Varsa bir kusurumuz üye arkadaşlar söyleyinde boşuna milletin kafasını şişirmeyelim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanki anlatılmak istenen konuda bir karışıklık hissettim,yani demek istediğiniz şu mudur?

A-Açılan konularda bilgi ve tecrübelerini paylaşmayan aslında birçok üyemiz daha var,lütfen bu kişilerde

katılımda bulunarak bizi bu üç beş kişinin egemenliğinden kurtarsın,,,,

B-Yeni konu açabilmek veya açılmış konulara cevap verebilmek için belirli bir yetkinlik düzeyi oluşturulsun ki her isteyen her istediğini yazarak katılımda bulunmasın...

sanki bu ikisi arasında karışmış bir durum var,,,acaba hangisi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanki anlatılmak istenen konuda bir karışıklık hissettim,yani demek istediğiniz şu mudur?

A-Açılan konularda bilgi ve tecrübelerini paylaşmayan aslında birçok üyemiz daha var,lütfen bu kişilerde

katılımda bulunarak bizi bu üç beş kişinin egemenliğinden kurtarsın,,,,

B-Yeni konu açabilmek veya açılmış konulara cevap verebilmek için belirli bir yetkinlik düzeyi oluşturulsun ki her isteyen her istediğini yazarak katılımda bulunmasın...

sanki bu ikisi arasında karışmış bir durum var,,,acaba hangisi?

Merhaba

A-seçeneğinde doğru başlamış yanlış bitirmişsiniz özellikle ""bizi bu üç beş kişinin egemenliğinden kurtarsın""

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

A-seçeneğinde doğru başlamış yanlış bitirmişsiniz özellikle ""bizi bu üç beş kişinin egemenliğinden kurtarsın""

Selamlar

''' bizi bu üç beş kişinin egemenliğinden kurtarsın '''

..........................AMİN.............................

Sayın Hocam

Doğru başlamış ama doğruda bitirmiş ..

Üye arkadaşların yazılara sesi soluğu çıkmadına göre bencede doğru bitirmiş...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''' bizi bu üç beş kişinin egemenliğinden kurtarsın '''

..........................AMİN.............................

Sayın Hocam

Doğru başlamış ama doğruda bitirmiş ..

Üye arkadaşların yazılara sesi soluğu çıkmadına göre bencede doğru bitirmiş...

ktm

Merhaba

İyi o zaman.Siz kendinizi 3 beş kişiden görmediğinize göre ..benim için de herhalde aynı durum sözkonusu olur.Yine de başlığı açan,açıklayan olarak hala nerede durduğumu anlamadım..Neyse en azından farklı sesler başladı..

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Selamlar

Selamlar,A seçeneği olması beni mutlu etti,aksi durumda diğer seçenek çok farklı anlaşılmalara neden olabilirdi,,,

Bu durumda A seçeneği tartışılabilir,aslında tartışacak bişeyde yok,açılmış bir konuda fikir sahibi olan ve/vaya birşeyler yazmak isteyen üyelerimiz zaten yazıyorlar,ha kişi katılımda bulunmak istemiyorsa da zorla bişeyler yaptıramazsınız,,,,ayrıca sözünü ettiğim o üç beş kişiye (ya da herkimlerse ben hiçbirini şahsen tanımıyorum) zaman ayırıp buraya kendi yorumlarını esirgemedikleri için kendi adıma da teşekkür etmek istiyorum.Onlarda olmamış olsaydı belki hergun en az iki kere buraya girmeme bir neden olamayacaktı,öyleki bazı üyelerimizin ismine bakmadan yazı diline baktığımda kim olduğunu tahmin etmeye bile başladım:) yani acizane fikrim bırakın suyu yatağını bulsun,çok detaylandırarak o üç beş kişiyide pişman etmeyelim...

iyi geceler,sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar,A seçeneği olması beni mutlu etti,aksi durumda diğer seçenek çok farklı anlaşılmalara neden olabilirdi,,,

Bu durumda A seçeneği tartışılabilir,aslında tartışacak bişeyde yok,açılmış bir konuda fikir sahibi olan ve/vaya birşeyler yazmak isteyen üyelerimiz zaten yazıyorlar,ha kişi katılımda bulunmak istemiyorsa da zorla bişeyler yaptıramazsınız,,,,ayrıca sözünü ettiğim o üç beş kişiye (ya da herkimlerse ben hiçbirini şahsen tanımıyorum) zaman ayırıp buraya kendi yorumlarını esirgemedikleri için kendi adıma da teşekkür etmek istiyorum.Onlarda olmamış olsaydı belki hergun en az iki kere buraya girmeme bir neden olamayacaktı,öyleki bazı üyelerimizin ismine bakmadan yazı diline baktığımda kim olduğunu tahmin etmeye bile başladım:) yani acizane fikrim bırakın suyu yatağını bulsun,çok detaylandırarak o üç beş kişiyide pişman etmeyelim...

iyi geceler,sevgiler

Bizlerin amacı çok sesliliği yakalıya bilmek...Yazan zaten özgürce istediği konuya ilgi gösteriyor..Su yatağını bulmuş zaten, bizlerin amacı bu suyun daha gürültülü akabilmesi..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bu forumda misyon yani göreviniz..nosyon..kısaca sizin görevinize neyi kattığınız..değerlendirdiğinizde ortaya çıkan sonuçlara göre karşılaştığınız tabloda başlığa ait katılım beklentileriniz ile sitenin misyonuna ait uyumluluğu üyeleri bazında tam anlamı ile hayal kırıklığı olduğunu görürsünüz.

Hangi konu başlığını açarsanız açın..Üyelerin beklentisi kendi sorunlarına yanıt aramak.Kısaca masatenisi sporunun genel sorunları değil..bireysel problemleri önemli..Bunu anlamak mümkün.Ama bu sitede ekipman,çalıştırıcılık,teknik ve taktik konularında sürekli yazanların..inandırıcı olmalarını beklemek biraz da saflık olur gibi geliyor bana..

Amacım özellikle ekipman konusunda yazan ve tavsiyede bulunan üyelerin deneyimlerini sitede farklı başlıklarda da paylaşabilmeyi gerçekleştirmeleri

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam.......

Demek ki ortada bir sıkıntı yok demek ki...... Sıkıntının merkezi belli (Lastik ve Tahta), olsa başka bir sıkıntımız üye arkadaşlarımız bu sıkıntıların çözümü için mutlaka katılımcı olacaklardır..!!!!

Asayiş berkemal sayın hocam..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam.......

Demek ki ortada bir sıkıntı yok demek ki...... Sıkıntının merkezi belli (Lastik ve Tahta), olsa başka bir sıkıntımız üye arkadaşlarımız bu sıkıntıların çözümü için mutlaka katılımcı olacaklardır..!!!!

Asayiş berkemal sayın hocam..

ktm

kesinlikle katılıyorum,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..