Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timo Boll All Veya Stiga Allround Evolution

anc

Recommended Posts

Arkadaşlar,bu iki tahtadan hangisi genel olarak tavsiye edilir?Hızlı oynamayan,şimdilik daha çok kontrolün önemli olduğu,smaç ve spin konusunda çalışması gereken birisi olarak,gelen smaç ve spinlere karşı fazla atmayan bir tahta ve lastik kombinasyonu düşünüyorum,genel kanı all all+ tahta üzerine hızlı lastik.Bu iki tahtadan birini seçicez fakat,kalite olarak veya benim bilmediğim ama normalde önemli olan diğer kriterlere göre tavsiyeniz hangisi olur?

Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Allround evo. Timo Boll ALL tahtaların işçilikleri de çok kötü. Gerçek butterfly kalitesini yansıtmıyor.

Allround evo ile çalışırken öğrendiğim herşeye doğru yanıt veriyordu. Donanımı yüksek bir tahtadır. Tek kötü tarafı masadan açılınca ortaya çıkıyor. Gücü yetmiyor. Sonraki aşamada yakın masada aynı performansı veren, uzaktan daha güçlü olan Butterfly Innerforce AL il oynamıştım. O da güzel bir tahtadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benimde kullandığım ve çok beğendiğim bir tahtadır evolation

masaya uzak mesafeden oynuyorsanki heralde oynamıyorsun o zaman biraz yavaş kalabilir ancak ben tenergy 05fx le kullanmıştım masaya yakın ve orta mesafeden oynuyorsan bence başka bir tahta düşünme derim nacizane fikrim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginize ve hızlı cevabınıza çok teşekkür ederim.Masadan açılınca gücü yetmiyor derken,daha fazlamı kol gücü gerektiriyor,bunu hızlı bir lastikle bir nebze kapatabilirmiyiz,saçma bir soru olduysa özür dilerim?

Masadan uzaklaşınca tahtanın tutarlılığı azalıyor. Hiç bir lastikle bu açığı kapaman mümkün değil. Bence başlagıça yakın masada oynamaya önem vermelisin. Çünkü orta mesafeden belli bir düzeye çıkamadan sayı alamayacaksın.

Orta mesafede ve uzak mesafede güç lastikten değil genelde tahtadan gelir. Yükseldiğin zaman yine bize danışırsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masadan uzaklaşınca tahtanın tutarlılığı azalıyor. Hiç bir lastikle bu açığı kapaman mümkün değil. Bence başlagıça yakın masada oynamaya önem vermelisin. Çünkü orta mesafeden belli bir düzeye çıkamadan sayı alamayacaksın.

Orta mesafede ve uzak mesafede güç lastikten değil genelde tahtadan gelir. Yükseldiğin zaman yine bize danışırsın.

İlginize çok teşekkür ederim.Konuyu uzatıyorum kusuruma bakmazsınız umarım,OFF- bir tahta ile başlayıp bana uygun lastik kombinasyonuyla bahsettiğiniz dezavantajı ortadan kaldırabilirmiyim acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginize çok teşekkür ederim.Konuyu uzatıyorum kusuruma bakmazsınız umarım,OFF- bir tahta ile başlayıp bana uygun lastik kombinasyonuyla bahsettiğiniz dezavantajı ortadan kaldırabilirmiyim acaba?

Onur abinin dediği gibi orta veya uzak mesafeden zaten belirli bi seviyeyi geçmeden sayı alman zor. Üstelik o açığı kapatman için bi kademe hızlı tahta alırsan açığı kapatabilirsin belki ama yeni açıklar ortaya çıkabilir. Spinlerde belki hızlı gelecekdir, yada kısa oyunda. Zaten spin ve smaç çalışması gereken biri olduğunuzu belirtmişsiniz. Stiga Allround Evo yu alın keyfinize bakın derim ben. Öyle çok yavaş, masadan bıraz uzaklaşınca atmayacak diye bişey yok. Size yetecekdir. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..