Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tutuşumu Düzeltebiliriyim?

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.ben masa tensini 4 yıldır oynuyorum.şu an 14 yaşındayım.masa tenisini kendi arkadaşlarımla birlikte okulumuzdaki masa tenisinde geliştirdim.fakat raket tutuşum yanlış.bu yıl katıldığım kurstaki öğretmen söyledi.raket tutuşumun oyunumu kötü etkilediğini düşünüyorum.raketin sadece 1 tarafını kullanıyorum.hem fh hemde bh yi aynı tarafta kullanmak biraz saçma gelebilir ama ben öyle alıştım.asıl sorum sizce tutuşumu değiştirmelimiyim değiştirirsem iyi noktalara gelirmiyim yoksa aynı şekilde devam mı etmeliyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar.ben masa tensini 4 yıldır oynuyorum.şu an 14 yaşındayım.masa tenisini kendi arkadaşlarımla birlikte okulumuzdaki masa tenisinde geliştirdim.fakat raket tutuşum yanlış.bu yıl katıldığım kurstaki öğretmen söyledi.raket tutuşumun oyunumu kötü etkilediğini düşünüyorum.raketin sadece 1 tarafını kullanıyorum.hem fh hemde bh yi aynı tarafta kullanmak biraz saçma gelebilir ama ben öyle alıştım.asıl sorum sizce tutuşumu değiştirmelimiyim değiştirirsem iyi noktalara gelirmiyim yoksa aynı şekilde devam mı etmeliyim.

Nasıl tutuğunuzu göremiyorum ki yanlış mı..? doğru mu..? olduğunu söyliye bileyim..Hocanız yanlış tutuğunuzu söylediyse yanlıştır o zaman...

Bu hoca dediğiniz öğretmen fizik (yada kimya- türkçe -resim- müzik ) hocanız da değil di mi..!!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 4 months later...

Değiştirsen özel antremana ihtiyacın var yoksa yendigin adama bile yenilirsin vuruslara alısamaz ve büyük ihtimalle bh tarafında 3 parmak yada 4 parmak var ve Spınlerin çok iyidir spinlerde sorun yasıya bilirsin ama 5 gün alır özel antremanla alışman.ben ilk bh de 4 parmak oynuyordum ama yanlısımız fark edince shakehand tutusuna geçtim ilk yenildim biraz ama sonrada elin ısınıyor şimdi ise penholder kullanıyorum dah iyi sanada penholder öneririm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..