Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Ulf "tickan" Carlsson Super Carbon Üstüne Lastik Tavsiye

kufezli

Recommended Posts

Kayhan üstad öncelikle hoş geldiniz.Bende sizin tahtanıza çok benzeyen ulf bengtsson süper carbon bulabilme onuruna nail olabilmiş şanslı biriyim.Ve denediğim lastikler içerisinde en çok boost tx ten memnun kaldım bana biraz kontrol sıkıntısı yaşatıyor ama muhtemelen sizin öyle bi sıkıntınız olmayacaktır.Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kayhan üstad öncelikle hoş geldiniz.Bende sizin tahtanıza çok benzeyen ulf bengtsson süper carbon bulabilme onuruna nail olabilmiş şanslı biriyim.Ve denediğim lastikler içerisinde en çok boost tx ten memnun kaldım bana biraz kontrol sıkıntısı yaşatıyor ama muhtemelen sizin öyle bi sıkıntınız olmayacaktır.Saygılarımla.

Teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cengiz merhaba.. Nasılsın? Ali Çamurdan'ı görüyormusun? Sen nerden merak sardın masa tenisine?

Ali ile bir iki kez görüştük İstanbul'da. Beni tam hatırlayamadın sen. Behiç abi ile oynardım genelde. Ve Bossa'nın mütevazi takımındaydım. Behiç abi de rahmetlik olmuş. Geçen Ayhan Menzi ile maç yaptım. Ayhan abiyi ben net hatırlıyorum ama o beni hatırlamadı. 1988'de Orta mezuniyet töreninden önce kolumu kırmıştım ve ondan sonra pek oynamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..