Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rakete Zımpara Atmak

Guest Ahmet Vardar

Recommended Posts

Sayın abilerim yeni adlığım raket elimi rahatsız ettiği için zıpara attım aslında bu ilk deneyimim olmamasına rağmen ayarını biraz kaçırmışım ve şimdide raket elimde sallnıyor fazla sıkıncada bu sefer istediğim vuruşlerı yapamıyorum.Acaba önerebilceğiniz başka bir yol varmı.Badminton oynıyan arkdaşlarım raketlerine 1 yüzeyi yapışkanlı 1 yüzeyi çok hoş eli acıtmayan bir madde ile kaplı bant kullanıyorlar.Acba bende bunu taksam raketimin sapını kalınlığını arttırınca birazdaha rahat elime otururmu diye düşündüm ve size sormak istedim.2. sorum acaba dünyada band saran başka sporcularda varmı merak ediyorum ? saygılarıma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly'ın overgripleri mevcut piyasada.Ben kullanıyorum.Piyasada 3 lü paket halinde satılıyor.

Kombinasyonum biraz hafif geliyordu bana.Bu yüzden sapı overgrip ile sardım.Aynı zamanda eli çok terleyen oyuncular için de ideal.Senin kavrama sorununu da çözer diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Overgriple Oynayan Oyuncular Tabi ki var. Em Başta Mesela Şuan Aklıma Gelen Vladimir Samsonov Var. Başka Oyuncular da Vardı Ama Aklıma gelen Bu. Grip Olayına Gelince. Bana Göre Grip sarıldığı Zaman Topun Hissi Artıyor. Ama Raketi Elinde Farklı Şekiller vererek, Gevşek Tutarak Oynayan Oyuncular için Uygun Değil. Siz Bir Deneyin, Olmadı Sökersiniz. Ben de Penhold tuttuğum için raketi şekildeki gibi zımparaladım. 7999.jpg Hiçbir Sorun Çıkmadı. Benim de ilk deneyimimdi ama Bende Eğer Fazla Zımparalasaydım Ne Yapacaktım Açıkcası Bilmiyorum :) Kolay Gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fazla zımparalamamak için ufak aralıklarla rakedin ele oturuşu nasıl olmuş bir kontrol edin..Yoksa dalıp giderseniz geri dönüşü olmaz..Tahtanın ele oturuşu oldukça önemli bir husus cidden..Benim ellerim büyük olduğu için hiçbir raket sapı elime tam oturmuyor, hem de ellerim aşırı derecede terliyor ve lastiklerim de bundan nasibini alıyor..O yüzden grip kullanmak bu tarz problemleri yaşayan oyuncular için tek çözüm yolu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fazla zımparalamamak için ufak aralıklarla rakedin ele oturuşu nasıl olmuş bir kontrol edin..Yoksa dalıp giderseniz geri dönüşü olmaz..Tahtanın ele oturuşu oldukça önemli bir husus cidden..Benim ellerim büyük olduğu için hiçbir raket sapı elime tam oturmuyor, hem de ellerim aşırı derecede terliyor ve lastiklerim de bundan nasibini alıyor..O yüzden grip kullanmak bu tarz problemleri yaşayan oyuncular için tek çözüm yolu..

Ülen hangi tahtayı tutuyorsunda ellerin terliyor..''Tahtasını Satan Bilge ''... Artık tahta alana kadar böyle...aramız biraz limoni yani...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Overgriple Oynayan Oyuncular Tabi ki var. Em Başta Mesela Şuan Aklıma Gelen Vladimir Samsonov Var. Başka Oyuncular da Vardı Ama Aklıma gelen Bu. Grip Olayına Gelince. Bana Göre Grip sarıldığı Zaman Topun Hissi Artıyor. Ama Raketi Elinde Farklı Şekiller vererek, Gevşek Tutarak Oynayan Oyuncular için Uygun Değil. Siz Bir Deneyin, Olmadı Sökersiniz. Ben de Penhold tuttuğum için raketi şekildeki gibi zımparaladım. 7999.jpg Hiçbir Sorun Çıkmadı. Benim de ilk deneyimimdi ama Bende Eğer Fazla Zımparalasaydım Ne Yapacaktım Açıkcası Bilmiyorum :) Kolay Gelsin

bu arada raketın duruşu çok guzel ve estetik olmuş...güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..