Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cornilleau Masa Tenisi Masası

Guest bilgec

Recommended Posts

Uzun araştırmalar ve para biriktirme sonucunda iki masa arasında kaldım,2 gündür düşünüyorum,forumdaki profesyonel olan arkadaşlarada sormak istedim.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Masalardan biri 19mm,diğeri 22mm ve aralarında 300tl fark var.Sizce 22mm için bu fark ödemeye değer mi?Bu arada ben amatörüm ama sık oynamaya çalışıyorum.19mm bir amatör için yeterli midir?İyi oyun ve dayanıklılıkta çok fark eder mi?

Cornilleau Sport 140 Indoor Mavi Masa Tenisi Masası ve Cornilleau Sport 440 Indoor Yeşil Masa Tenisi Masası arasında kaldım.Resimleri ekte.

post-12954-0-08580400-1307208815_thumb.jpg

post-12954-0-52107600-1307208849_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uzun araştırmalar ve para biriktirme sonucunda iki masa arasında kaldım,2 gündür düşünüyorum,forumdaki profesyonel olan arkadaşlarada sormak istedim.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Masalardan biri 19mm,diğeri 22mm ve aralarında 300tl fark var.Sizce 22mm için bu fark ödemeye değer mi?Bu arada ben amatörüm ama sık oynamaya çalışıyorum.19mm bir amatör için yeterli midir?İyi oyun ve dayanıklılıkta çok fark eder mi?

Cornilleau Sport 140 Indoor Mavi Masa Tenisi Masası ve Cornilleau Sport 440 Indoor Yeşil Masa Tenisi Masası arasında kaldım.Resimleri ekte.

bu iki tercih arasından 22mm olan daha iyi ...masada topun sekmesi daha nizami olculere yakın seyreder...fakat benim sana önerim yeşil masa alma...maclar artık mavi masalarda oynanıyor,yeşil masalar 2. plana konuldu...bence bu iki masa haricinde alabılcegın guzel antreman masaları var...bu masaların fıyatını bılmıyorum ama masatenisi.com da giant dragon un antreman masaları guzel ve ucuz tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu iki tercih arasından 22mm olan daha iyi ...masada topun sekmesi daha nizami olculere yakın seyreder...fakat benim sana önerim yeşil masa alma...maclar artık mavi masalarda oynanıyor,yeşil masalar 2. plana konuldu...bence bu iki masa haricinde alabılcegın guzel antreman masaları var...bu masaların fıyatını bılmıyorum ama masatenisi.com da giant dragon un antreman masaları guzel ve ucuz tavsiye ederim...

yeşil olan 900 civarı,mavi olansa 600 civarı.Bahsettiğiniz siteye göz attım ama 900 civarı fiyatlı olan masaları en fazla 19mm'ye satıyorlar,bana pek ucuz gelmedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sporda amatorum kendımı gelıstırmeye calısıyorum yazmıssınız, ben sıze fazlasıyla yetecek ve memnun kalacagınız masa olarak giant dragon silver ı onermıstım fiyatı havale ile 420 tl...gayet guzel masa.. sitede kullanıcı yorumlarından da gorebılırsınız...size fazlasıyla yetecegını dusunuyorum.. bende bu masalarda oynadım ve memnun kaldım...eger mac masası olsun diyorsanız yani ittf onaylı olsun hemde uygun fiyatlı olsun diyorsanız orada siteye yeni gelmiş zeroo platinum plus ittf onaylı masa var.. fiyatı havale ile 933 tl... bu masayı tavsıye ederım... bence masaların mm sine fazla takılmayın..masa tenisi malzemesi alacaksanızda masa tenisi sitelerinden tercih etmenizi oneririm..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..