Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonaıs Kemer'de..

Recommended Posts

Yazdığınız gibiyse hep tanıdıklar ve güzel maçlar olacak desenize.. Ama bu seneki şampiyonada ben yokum. Ayağımdaki problem sebebiyle kendimi riske etmek istemedim. İİzocam olarak bizi takımda orada olacak.. Öncelikle kendi takımıma ve diğer tüm takımlara çok çekişmeli ve başarılı maçlar dilerim. Umarım arkadaşlıklarla başlar dostluklarla biter tüm maçlar..

Bu arada Migros'a ayrıca selamlar. Selim Abi katılmayacak mı? Uzun süredir görüşemiyorduk. Hepsine çok çok selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazdığınız gibiyse hep tanıdıklar ve güzel maçlar olacak desenize.. Ama bu seneki şampiyonada ben yokum. Ayağımdaki problem sebebiyle kendimi riske etmek istemedim. İİzocam olarak bizi takımda orada olacak.. Öncelikle kendi takımıma ve diğer tüm takımlara çok çekişmeli ve başarılı maçlar dilerim. Umarım arkadaşlıklarla başlar dostluklarla biter tüm maçlar..

Bu arada Migros'a ayrıca selamlar. Selim Abi katılmayacak mı? Uzun süredir görüşemiyorduk. Hepsine çok çok selamlar.

Saadettin bey merhaba

Ben camiada yeni olduğum için Selim abiyi tanımıyorum ama Semih abi var Migrosta oda gelecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

süper grupta, KOÇ bilgi sist. leri birinci, Telas Lastik ikinci olurken, diğer gruppta Alarko birinci, Migros ise ikinci oldu. . Neredeyse her takımın liglerden aktif ya da eski oyuncu aldığı bu turnuvada insan sıradışı bir şeyler arıyor. Benim kahramanım ve oyununundan en fazla keyif aldığım ise Migrostan Taner Özgül oldu. Oyun mantığını Chen Weixing e benzettim. (tahta oalrakda aynı tahtayı kullanıyormuş) Kontrollü bir şekilde orta mesafeden savunma oynarken Elinde raketi inanılmaz hızla çevirip, zaman zaman hızla yaptığı hücumlarına hayran kaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..