Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir Turnuva

Recommended Posts

Merhaba

Hep sorulur İzmir de masatenisi niye gelişmez diye..Bu turnuvada bir örnektir.Yücel kardeşimiz Menderes Belediyesinde faaliyetlerine devam etmekte.Kendisini yürekten destekliyordum.Ancak bu turnuvayı düzenliyorsa en azından bize de haber vermesi gerekirdi.Yani Balçova Belediyesi olarak bu turnuvaya katılır alt yapıdan başlayan heyecanı sporcularımıza yayabilirdik.Amaç reklam ise başka..Amaç bu tür turnuvalar ile alt yapı çalışmalarındaki sporcuların deneyimlerini arttırmak ise bu yöntem yanlış..Örnekleri hep oldu..Veteranlar dernekleri gibi..Yine de hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Turnuva duyurusu (yaklaşık 1 ay önce) formun Takvim sayfasına açıklayıcı bilgilerle eklenmişti.Hala duruyor.

Ayrıca geçen perşembe günü antrenman arkadaşlarımdan, Masa Tenisi camiasından değerli büyüğümüz Ekrem MADANLAR, kalp krizi geçirerek vefat etmiştir.Bu nedenle turnuva için şahsen ulaşmayı düşündüğüm bir çok arkadaşı arayamadım.Reklamla asla işim olmaz.Benimki si naçizane bir çaba.Aydın Abime saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmet Hoca katılımcı arkadaşlara yiyecek falan dağıtılacağını yazdığına göre önceden kendisine ulaşıp isminizi yazdırmanız daha doğru olur.Bu arada İzmirin şu hareketsiz günlerinde böyle bir aktivite düzenlediği için (her nekadar reklam amaçlı suçlamasıyla itham edilsede ne alakası varsa) İsmet hocayada ayrıca teşekkür etmek gerekir.İnşallah orada olacağız.

İlk olarak herkes haddini bilecek..Özellikle bilmediği konularda maşa da olmayacak.İsmet Yamacı da anladığım kadarı ile aynı çarkın içine girmiş .Devam etmesinde zarar yok.Karşılaştığımız yerde derdimizi birbirimiz anlatırız.Aradaki sivrisineklerin vızıldamasına gerek yok..Özellikle sporda spor dışı ilişkilerin nasıl tehlikeli şekilde büyüdüğünü de görmekteyiz.

Son söz..İzmir de halen "nerede ,nasıl ne zaman top oynayacağızı sorgulayanlar..halkapınardaki salonda oynanan komediden yola çıkarak şu avukat bozuntularınada bakabilirler.

Bu kadar.Bazılarına da gelince Hariçten gazel okumayın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak herkes haddini bilecek..Özellikle bilmediği konularda maşa da olmayacak.İsmet Yamacı da anladığım kadarı ile aynı çarkın içine girmiş .Devam etmesinde zarar yok.Karşılaştığımız yerde derdimizi birbirimiz anlatırız.Aradaki sivrisineklerin vızıldamasına gerek yok..Özellikle sporda spor dışı ilişkilerin nasıl tehlikeli şekilde büyüdüğünü de görmekteyiz.

Son söz..İzmir de halen "nerede ,nasıl ne zaman top oynayacağızı sorgulayanlar..halkapınardaki salonda oynanan komediden yola çıkarak şu avukat bozuntularınada bakabilirler.

Bu kadar.Bazılarına da gelince Hariçten gazel okumayın...

Aydın hocam bu ithamlarınıza çok teşekkürler bayağı cömert davranmışsınız cevap olarak yazabileceklerimde var ama dediğiniz gibi hem haddim müsade etmez hemde saygım Hocam saygılar sunarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence -haddim olmayarak- olaylara önyargı ile yaklaşmamak lazım.

İyi niyetin bir çok sorunu çözeceğine inanıyorum.

Herkes düşüncelerini rahatlıkla söyleyebilmeli.

Herkesin düşüncesine de saygı göstermemiz gerekiyor.

Sivrisineklere gelince o bölüme bende katılıyorum.

Bataklığı kurutmak lazım.

Herkese sevgiler saygılar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 104 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..