Jump to content
Masatenisi.org Forum

Wang Hao , Zhang Jike Gibi Oyuncuların Ayaklarına Sardığı Kırmızı Dizl

Dogancan Dilber

Recommended Posts

Arkadaşlar Wang Hao ve Zhang Jike(bunları biliyorum birtek belki başka takanda vardır) Dizlerinin hemen altına kırmızı ince Kafa bandına benzeyen birleş takıyorlar ve sıkıyorlar. Bundaki amaç ne, Ne işe yarıyor bi bilgi verirseniz Ben ve benim gibi arkadaşlar bizde alsakmı yoksa almasak mı gibi sorulardan kurtulurlar. Cahilliğimi maruz görün ... Üstadlara şimdiden Teşekkürler .

Saygılar ...

9196.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hani hareketi filan koıaylaştırıyorsa, daha az yoruyorsa yani oyuna katkı sağlayacak birşeyse takalım diye ... Dedim ya başta ne işe yaradığını bilmiyorum.

bahsettiğiniz unsurlardan dolayı takmıyorlar. ince tabanlı ayakkabı kullanıp, masa başında çok fazla hareket ettiklerinden olsa gerek dizlerinin altındaki patellar kısmı zedeleniyor ve bu bant, zedelenmeden kaynaklanan ağrıyı maç boyunca kesiyor. yani bu, kalıcı bir tedavi yöntemi değil. ben de bu bandı ağrım arttığı zamanlarda idarelik kullanırım. eğer böyle bir sorununuz varsa önce doktora başvurmanızda yarar var. keyfi olarak takarsanız başınıza dert açabilir. zaten keyfi olarak bile taksanız bir süre sonra sanki ayağınıza bir şeyler bağlamışlar da ayağınızı kullanmanıza engel oluyorlar hissine kapılabilirsiniz. kişiye hoş bir his kazandırdığı yok yani.

bu bant, "mueller" markasının "knee strap" isimli ürünüdür. ortopedi malzemeleri satan yerlerde, eczanelerde, bu olmasa bile muadillerini bulabilir ya da yurtdışından getirtebilirsiniz.

http://www.muellersportsmed.com/Knee_Jumpers_Strap.htm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu bant, "mueller" markasının "knee strap" isimli ürünüdür. ortopedi malzemeleri satan yerlerde, eczanelerde, bu olmasa bile muadillerini bulabilir ya da yurtdışından getirtebilirsiniz.

O bant, "mueller" markasının "knee strap" isimli ürünüdür, lakin "Made in China" dır muhakkak.

Dizden ziyade kafaya destek olan bir ürün kullanıyorlarsa şu Çinliler, bilmek isterim efenim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..