Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bh İçin Tavsiye

fatih engin

Recommended Posts

Arkadaşlar fh için Vega europa almayı düşünüyorum ama bh için kararımı tam veremedim. Kontrol ve spini iyi, hızı da fena olmayacak bir lastik araştırıyorum.

Nimbus sound kullanan var mı? Değerlerine bakınca bana uygun gibi geldi ama kullanan kişilerin yorumları daha önemli tabi ki. Başka seçenekler de olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donic Desto F3 Big Slam denediniz mi bilmiyorum. Ben 1 seneyi aşkındır BH de kullanıyorum ve gene getirttirdim. Dandoyda 58 lira. Çok yumuşak ve kontrollü bir lastiktir. Ben 2.0 kullanıyorum. Karbon tahtamla çok iyi uyum sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca sesi de bir harika...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donic Desto F3 Big Slam denediniz mi bilmiyorum. Ben 1 seneyi aşkındır BH de kullanıyorum ve gene getirttirdim. Dandoyda 58 lira. Çok yumuşak ve kontrollü bir lastiktir. Ben 2.0 kullanıyorum. Karbon tahtamla çok iyi uyum sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca sesi de bir harika...

Peki kargo ne kadar tutuyor ve ne kadar sürede geliyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Fatih bey ben ilk kombinasyon raketimde tahta dhs cw-c carbon fh vega europa 2mm bh nimbus sound 1.8mm kullandım ve çok memnun kaldım.Nimbus sound un spinleri,blokları,kesikleri oldukça iyiydi.O raketimi bir arkadaşıma verdim o da halen kullanmakta ve gayet memnun.

Umarım yararlı olabilmişimdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Vega Europa zaten belirttiğin özelliklere uygun. Başka arayışlara girmene gerek yok. BH ile FH farklı lastik olacak diye bir kural yok. Daha spinli olsun diyorsan Vega Asia daha hızlı olsun istiyorsan Vega Pro olabilir. Eğer BH zayıfsa ince ve ucuz bir lastik al.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Desto f3 Big Slam Hazersporda da var ama max kalınlıkta. Bir de desto f3 var onda 1.8 ve 2.0 seçenekleri de var. hangisini tavsiye edersiniz.

f3 güzel lastik kontrolü ve blokları ayrıca hızıda fena degil sesi tınısı da güzel oynadıgınızda size kötü sürpriz yaratmaz nimbusda alsanız memnun kalırsınız desto f3 te karar sizin masadan çok acılarak oynuyorsanız max alın bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar fh için Vega europa almayı düşünüyorum ama bh için kararımı tam veremedim. Kontrol ve spini iyi, hızı da fena olmayacak bir lastik araştırıyorum.

Nimbus sound kullanan var mı? Değerlerine bakınca bana uygun gibi geldi ama kullanan kişilerin yorumları daha önemli tabi ki. Başka seçenekler de olabilir.

FATİHCİM VEGA EUROPA BH GÜZEL OLUR AZ ÇOK OYUN TARZINIDA BİLİYORUM MEMNUN LAIRSIN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

FATİHCİM VEGA EUROPA BH GÜZEL OLUR AZ ÇOK OYUN TARZINIDA BİLİYORUM MEMNUN LAIRSIN

f3 big slam'ı denemek istiyordum ama sadece max kalınlık seçeneği var. O yüzden sanırım iki tarafı da vega europa alıcam. Ersun hocamda vega elite vardı geçen gün onu denedim, o da gayet güzel bir seçenek ama onda da max kalınlık var sadece. Neyse europe işimi görecek gibi. Bu arada yarın(c.tesi) salonda görüşmek üzere. selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

f3 big slam'ı denemek istiyordum ama sadece max kalınlık seçeneği var. O yüzden sanırım iki tarafı da vega europa alıcam. Ersun hocamda vega elite vardı geçen gün onu denedim, o da gayet güzel bir seçenek ama onda da max kalınlık var sadece. Neyse europe işimi görecek gibi. Bu arada yarın(c.tesi) salonda görüşmek üzere. selamlar.

fatih hocam vega elite daha yumuşak daha yavaş bir lastik senin sitilin tam europalık dene memnun kalacaksın ayrıca yarın biz sağlık müdürlüğü olarak gelemeyeceğiz, çünkü bizim sağlık kurumları arası turnuvamız var saat 10.00 da başlıyor atatürk kapalı spor salonunun tam arkasında masa tenisi bölümü var orada olacak fatih birinci hocamda destek vermeye gelecek sanırsam isterseniz sizide bekleriz.

hocam vega europa 2.0mm seç oyna beyeneceksin max alma senin tahtada hızlı tutamazsın sonra görüşmek üzere byye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de senin oyun tarzını az çok biliyorum Fatih, son zamanlara doğru antremanlarla biraz gelişip değişse de.. FH'de Europe 2.0 kararın bence çok uygun. BH için ise Nimbus Sound olabilir. Ama bence bir de Xiom Vega Elite bulabilirsen dene. Hızı ortalama, spini iyi, kontrolü çok iyidir. Nimbus sound'un hızı da spini de kontrolü de Vega Elite'den düşüktür. Desto F3'ün ise spini ikisinden de yüksek, ama kontrolü elite'den düşüktür. Bir eline alıp denemen güzel olur aslında bulursan. Bu arada Nimbus soundu bizim süper ligden Hakan BH'de kullanıyor ama denk getirir de deneyebilir misin bilmem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de senin oyun tarzını az çok biliyorum Fatih, son zamanlara doğru antremanlarla biraz gelişip değişse de.. FH'de Europe 2.0 kararın bence çok uygun. BH için ise Nimbus Sound olabilir. Ama bence bir de Xiom Vega Elite bulabilirsen dene. Hızı ortalama, spini iyi, kontrolü çok iyidir. Nimbus sound'un hızı da spini de kontrolü de Vega Elite'den düşüktür. Desto F3'ün ise spini ikisinden de yüksek, ama kontrolü elite'den düşüktür. Bir eline alıp denemen güzel olur aslında bulursan. Bu arada Nimbus soundu bizim süper ligden Hakan BH'de kullanıyor ama denk getirir de deneyebilir misin bilmem.

Hocam aslında ben de vega elite almak istiyorum ama uygun kalınlıkta yok malesef. Neyse bakalım birinden birini tercih edicez artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..