Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardımlarınızı Bekliyorum

Guest mythogenic41

Recommended Posts

Bence masadan uzak kontrollü atak yapamazsın. Ayrıca masadan uzak oynamak senin elinde değil. Uzaktan atak yapabilmek için önce oyunu açabilmen gerekir. Ayrıca uzaktan atak yapabilmek için güçlü lastikler gerekir. Ama güçlü lastikler de masa üstünde ve oyunu açmakta sorun yaratır. Bence Vega Europa ideal bir seçim. Masa üzerinde iyidir. Vuruşların güçlüyse uzaktan da etkili olur. 729 Black Whirlwind OFF tahtayı hiç kullanmadım ama vegalar off tahtalar ile iyi. Bence o kombinasyonu al. Backhand'de ve forehand'de çevirerek oyna. Önce masa üstü ve yakın oynamayı hallet sonra uzaktan atak yapmayı düşün. Ben böyleyim ya da şöyleyim deme her türlü oynamaya çalış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hem atak hemde kontrol istiyor isen M.maze off tahta al iki tarafınada tenergy 05 2.1 tak..İster masaya yakın ister uzak her türlü oynarsın..Ayrıca artık yeni nesil subazlı lastikleri tercih edin..

Ali bey,

Sizin raket kombinasyonunuzu imzanizda gordum, 3 adet sorum olacak. 1,2 ve 3 diye soracagim. İlginize onceden teşekkürler ederim.

1- tenergy64 ile tenergy05 i ayri ayri kullanma imkaniniz oldu mu? Eger olduysa hucum, hız ve spin de tenergy64 ün daha performansli oldugunu düşünüyor musunuz?

2- xiom lastiginizi daha cok Bh defanse için mi kullaniyorsunuz veya neyi amaclayarak aldiniz?

3- xiom lastiginizin kalınlıgı nedir?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..