Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bilgi İstiyotum :)

Guest JosmanKaan

Recommended Posts

Meraba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Konuyu başta yanlış yere azmışım cevap yazan olmadı :salak: Tekrar açim konuyu dedim. Babam yakın zamanda Çin'e gidecek. Onun için sizden iyi bir raket veya kombinasyon önerisi istiyorum. Lastikler hakında pek bilgim yok ama oyun stilimi size kısaca şöyle yazım.

Forehand sert kesik vuruşlar yapıyorum genelde. Yani forehand iyi kesen atak lastiği istiyorum. Backhandde genelde savunma ve kesik oynurum. Aslında backhand dengeli olabilir. Hepsinden biraz :D:

Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Babanın Çin'e gitmesini beklemene gerek yok. Pek fiyat avantajı sağlayacağını sanmıyorum. Çin lastikleri öyle pahalı değil. Çin olayını bir kenara bırak. Hepsinden biraz olsun istiyorsan all/all+ ya da off- bir tahta üzerine iki tane hesaplı soft lastik tak. Babanı da yorma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlız ben biraz daha profosyonel bişey istiyorum. Onun için fiyat farkı olur biraz. Bu arada ben yeni başlamadım. Okul 2.liğim var bu sene %90 1. olucam. Seneye de liseler arası turnuvadayım allah nasip ederse.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer elde ettiğin başarılar ve hedeflerin varsa (Bence bu çok iyi bir şey) Çin olayını bir kenara bırak, genel bir ekipman araştırması yap. Belki Avrupa lastikler ve tahtalar sana daha uygun olabilir. İllede "Çin" diyerek yelpazeni ve seçeneklerini daraltma. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam teşekkürler bilgileriniz için. Ben o zaman şuanki raketimi kullanmaya devam edim butterflyın 60 tllik bi raketini kullanıyorum. Yakın zamanda dediğiniz gibi asvrupa rakete geçerim. Yanlız bana güzel bi kombinasyon yazarsanız çok sevinirim :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..