Jump to content
Masatenisi.org Forum

Maze Dünya Şampiyonasından Çekiliyor

onurzaim

Recommended Posts

Maze bu gün verdiği demece göre halen sakatlığıyla boğuştuğunu, ağrılar devam ettiğini söylemiş. Çin'de Wang Hao'ya karşı yaptığı maçı istemeyerek yaptığını, bu maçı yapmasaymış Londra'daki olimpiyat oyunlarına doğrudan katılma hakkını kaybedecekmiş.

Kaynak:

http://www.ettu.org/...iew.php?id=3777

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben tepkilerden anladığm kadarı (mesaja cevap veren pek kimse olmadı) ile Maze bizlerce çok merakla izlenen biri değil. Timo sakatlandığında üzüldüğünü belitren çokça insan vardı. Ben bunu biz türklerin yaramaz çocuk gibi davranan Maze'nin bizlerce çok sempatik bulunmadığını düşünmeye başladım. Timo evin uslu ve çalışkan çocuğu gibi bir izlenim vermiyor da değil. Her ne kadar Timo'yu seyretmek bana zevk vermese de bunu kabul etmem lazım.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

avrupalı oyunculara karşı sempatim olmadıgından dolayı konunun başında maze'in bu durumu için yorum yapma gereği duymadım. benzer stilde oynamalarına rağmen çok daha estetik ve savaşçı görünen japon, kuzey ve güney koreli oyuncular ilgimi çekiyor. maze, pro tourlara katılmıyor, istikrarı yok, 2005 teki müthiş yükselişinden sonra bir türlü dikiş tutturamadı. ayrıca daha sonraki dünya ve olimpiyat şampiyonalarında da vasattı. son zamanlarda görünüşüne daha çok önem verdiği videolarda açıkça görülüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adam belinden ve dizinden sakatlandi ne yapsin? Performansi dusmedi sasece sakatti. Dovme yaptirmasi da neden peoblem oldu anlamadim. Ama servis saklamasini ben de sevmiyorum. Timo sempatik cunku servis saklamaz, aleyhine olan balik sayilari hemen eliyle işaret eder, mac sonunda yendigi rakibine saygili davranir... Dovmesi de olsa saclarini "artist" gibi kestirse de herkes severdi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maze dünya şampiyonu olsa da oyunu bana pek çekici gelmiyor, samsanov veya diğer bir çok avrupalıyı da beğenmiyorum o yüzden konuyla pek ilgilenmedim , konuyu sadece dünya şampiyonası ile ilgili olduğu için okudum :))))

yanlış ama gerçek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben tepkilerden anladığm kadarı (mesaja cevap veren pek kimse olmadı) ile Maze bizlerce çok merakla izlenen biri değil. Timo sakatlandığında üzüldüğünü belitren çokça insan vardı. Ben bunu biz türklerin yaramaz çocuk gibi davranan Maze'nin bizlerce çok sempatik bulunmadığını düşünmeye başladım. Timo evin uslu ve çalışkan çocuğu gibi bir izlenim vermiyor da değil. Her ne kadar Timo'yu seyretmek bana zevk vermese de bunu kabul etmem lazım.

Siz ne düşünüyorsunuz?

size tamamen katılıyorum sadece bir farkla oda timo: izlemekten en çok keyif aldıgım sporcu (uzak dogulular sporsal daha iyi olsada timonun estetigine cana yakınlığına ve insancıllıgına sahip degiller bence)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haberin ilgi çekmemesinin tek bir nedeni olabilir o da Maze'in Dünya şampiyonu olma ihtimalinin sıfıra yakın olması..Dünya'nın 1 numarası ve avrupanın en büyük umudu Timo Boll'ün turnuvadan çekilmesi yahut katılamaması önemli bir haber değeri taşırdı,veya Çin'li oyunculardan birinin çekilmesi aynı şekilde..(Chen Qi, Hao Shuai vb Çin'lileri saymıyorum )..Yani durumun ne Maze'in oyun tarzıyla, ne saçıyla ne başıyla ne de dövmesiyle ilgisi var.Maze şu an dünyanın 1 numarası olsaydı ve turnuvadan çekilmiş olsaydı sayfalarca yazı yazılırdı hakkında wink.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maze kimsenin umrunda değilmişde haberim yok. Maze gibi oyuncuları severim. Farklı bir tarzı ve göze hitap eden bi oyunu var. Avrupalıları genel olarak bende sevmem pek ama Maze in ayrı bi yeri vardır gözümde. Diğer Avrupalı oyuncular fazla robotvari ve keyif vermiyo izlerken. Timo da bu saydıklarımın içinde. Ama onun duruşu, saygısı, centilmenliği ve izlemeye bağlayan oyunu diğer avrupalı oyunculardan ayırıyor :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maze kimsenin umrunda değilmişde haberim yok. Maze gibi oyuncuları severim. Farklı bir tarzı ve göze hitap eden bi oyunu var. Avrupalıları genel olarak bende sevmem pek ama Maze in ayrı bi yeri vardır gözümde. Diğer Avrupalı oyuncular fazla robotvari ve keyif vermiyo izlerken. Timo da bu saydıklarımın içinde. Ama onun duruşu, saygısı, centilmenliği ve izlemeye bağlayan oyunu diğer avrupalı oyunculardan ayırıyor :fildir:

Saygılı ve centilmen sıfatları Maze içinmi :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

ITTF'in newsletter'ına üye olmuştum okuduğum kadarıyla ITTF ve Supersport channel anlaşma yapmış ve dünya kupasını Super Sport channel'da yayınlayacaklarmış. Uydu alıcısı ve Hotbird'u olan arkadaşlar

Freq 12593

Symbol 8888

Fec 3/4

Pol Horizantal

Video 518

Video 710

ayarlarını yapıp izleyebilirler.

Selamlar

Kerem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatenisi.com olarak bizde aksilik olmazsa Rotterdam'da olacağız. Maçları takip edip her akşam facebook sayfamızda yayınlıyacağız ve kardeş sitemiz olan masatenisi.org'da link vereceğiz. Özellikle milli takımımızın maçlarını kaydetmeye çalışacağız.

Güzel haber.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..