Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardımlarınızı Bekliyorum

Guest 5numara

Recommended Posts

Arkadaşlar 10 yıldan fazladır amatörce ,arkadaşlarımla fırsat bulursam masa tenisi oynarım.Hatta lisedeyken turnuvaya katılmış ve 3. olmuştum.

Ancak şu aralar bir arkadaşımla beraber karar aldık.. oyunumuzu geliştirmek ve ciddi bir spor alanı olarak masa tenisini düşünüyoruz.İlerde turnuvalara da katılmak istiyoruz.Şimdiye kadar hiç iyi bir raket kullanmadım kullandıklarım da hazır raketti.

atak oynamayı ve spinli oynamayı seviyorum ve bu tarzı daha iyi oynuyorum.yani küt vurmakta başarılıyım.

ama kontrolü de elden bırakmak istemiyorum.Kombinasyon raket almak istiyorum nasıl birşey oluşturmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.

şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?/forum/113-yeni-bathlayanlara/ Burda 'Yeni Başlayanlara' başlığı altında bilgiler var. Bunun yanı sıra ekipman tavsiyesi isteyenler bölümünde sizin konunuza benzer çok konu açıldı. Biraz araştırırsanız sorularınızın cevabını bulursunuz. Selamlar :bye:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..