Jump to content
Masatenisi.org Forum

Friendship Gibi 30 Tl Civarı Tahta Ve 20 Tl Civarı Lastiklerle Set Kur

Guest uraltay

Recommended Posts

lise yıllarından beri zaman zaman masa tenisi oynuyorum. şimdi öğretmenim ve arkadaşlarla bazen ders sonları masa tenisi oynuyoruz. kullandığımız hazır raketler yerine başlıkta da belirttiğim gibi kendi raketimi kendim toplamak istiyorum, ancak buna sebep; forumlarda sizlerden duyduğum "en kötü toplama raket en iyi hazır raketten daha iydir" prensibi oldu. bütçe olarak 80 tl bir bütçe ayırarak toplayacağım bir raket(friendship 30 tl tahta ve 20 tl lik lastikler) misal; butterfly Zoran Primorac 7000 den daha iyi olur mu? daha fazla bir bütçeyle elbette gayet iyi raketler hazırlanabilir ama benim ayıracağım bütçe belirttiğim fiyat civarında sınırlı. yardımcı olursanız sevinirim. daha ziyade masaya yakın oynayan birisiyim. bh için gayet savunmacı özellikte yumuşak bir lastik, fh için de orta sertlikte normal bir atak gösterebilecek orta sertlikte bir lastik düşüncesindeyim. tavsiyeniz ne yönde olur? yoksa butterfly 7000 almak daha mantıklı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahsi geçen set için araştırma yaptım. satan arkadaşlardan özelden gelen öneriler var, tahtalar tutuyor. lastiklerde farklılıklar var. acaba bh ve fh lastiklerinin fh atak, bh savunma ağırlıklı seçimi şeklinde bir kombinasyon yapabilirmisiniz? bir de önce yazdığım bir soru ya ok vermedim görünmedi, ya da arkadaşın özeline gitti. bu tahata ve lastik arasındaki süngerler ne ola? lastiğe yapışık mı geliyor, yoksa onu da mı alacağız? saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahsi geçen set için araştırma yaptım. satan arkadaşlardan özelden gelen öneriler var, tahtalar tutuyor. lastiklerde farklılıklar var. acaba bh ve fh lastiklerinin fh atak, bh savunma ağırlıklı seçimi şeklinde bir kombinasyon yapabilirmisiniz? bir de önce yazdığım bir soru ya ok vermedim görünmedi, ya da arkadaşın özeline gitti. bu tahata ve lastik arasındaki süngerler ne ola? lastiğe yapışık mı geliyor, yoksa onu da mı alacağız? saygılarımla...

Süngerler lastiğe yapışık. ayrıca sünger almanıza gerek yok. Aslında yeni başlayanlar için lastik ve tahta seçimi konularına bakarsanız bu soruların tamamının cevabını bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket 729 bomb

Sınıf Off

Sap Seçenekleri Anatomic, Flared

Hız 9

Kontrol 9,5

Elastikiyet Medium

Ağırlık 85Gr.

Katman 7

forehand için frienship lkt red diamond

Sınıf Off

Hız 10

Kontrol 10

Spin 11

Elastikiyet Medium

Renk Seçenekleri Kırmızı

Kalınlık 2.1 mm

backhand için defansif bir lastik lastik önerisi yapabilir misiniz?

mesela 729 FX for beginners

Sınıf Off-

Hız 8

Kontrol 10

Spin 9

Elastikiyet Medium

Renk Seçenekleri Siyah

Kalınlık 1.8 mm

olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..