Jump to content
Masatenisi.org Forum

Robot Kullanan

Guest jef

Recommended Posts

Masa tenisi robotu kullanan var mı? çok pahallı olmayan bir model almayı düşünüyoruz. gerçekten faydalı ve eğlenceli oluyor mu? arkadaşlarla birlikte kullanacağız büyük bir beklentimiz yok ama spinli top atabilsin işe yarar bir seviyede olsun istiyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kullanıyorum. ayak çaklışması için çok iyi oluyor. Partner sıkıntısı olduğunda hemen yardımıma koşuyor. Ayrica çok tekrarlama olanağı olduğu için oyununu geliştirebiliyorsun.( Benim kullandığım marka Newgy 2040 )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer benim gibi temel teknikleri bir antrenöörden öğrenmeden robotla çalışacaksan robot almanı tavsiye etmem. öğrendiğin temel vuruşları pekiştirmek için kullanacaksan çok faydalı olur. diğer şekilde de faydalı olur ama verimli olmaz. yok benim amacım sadece eğlenmek diyorsan iş başka. ben de newgy 1040 var. stag ın boş top da atabilen robotlarını görünce bizim ki baya uyduruk gözüktü gözüme.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir kaç gündür internete giremedim. cevaplar için teşekkür ederim. Günlük meşgalelerden fırsat yaratıp disiplinli çalışma, eğitim ihtimali pek yok. bu koşulları dikkate alarak fiyat-performans bir model almayı düşündüm. görüşlerinizi değerlendirip karar vermeye çalışacağım , biraz daha düşünmem lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..