Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hybird & Rosewood

mert_95

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar stiga 7.6 wrb tahtasının üzerine fr.boost ts bk.calibra lt sound kullanıyorum.tahtamdan memnunum ama daha hisli ve hızlı aynı zamanda da kontröllü bi tahta istiyorum sert oynuyorum hybird tahtasınamı geçsem yoksa rosewood mu diye düşünüyorum ve karar weremiyorum yardımcı olurmusunuz ? ebenholz tahtasıda seçenekler arasında olabilir .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar stiga 7.6 wrb tahtasının üzerine fr.boost ts bk.calibra lt sound kullanıyorum.tahtamdan memnunum ama daha hisli ve hızlı aynı zamanda da kontröllü bi tahta istiyorum sert oynuyorum hybird tahtasınamı geçsem yoksa rosewood mu diye düşünüyorum ve karar weremiyorum yardımcı olurmusunuz ? ebenholz tahtasıda seçenekler arasında olabilir .

Merhaba Mert,

Ben senin istediğin kombinasyona yakın bir kombinasyon kullanıyorum. Bende tahta olarak Stiga Hybird Wood ve lastik olarak forehand ve backhand de Stiga Boost TC Max lastikler var. Oldukça hisli, bir o kadar da hızlı ve kontrollü. Bende atak bir oyuncuyum. Masadan uzak spinli oynarım. Fast spin ve kontra içinde oldukça etkili olduğuna inanıyorum. Tavsiye ederim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mert,

Ben senin istediğin kombinasyona yakın bir kombinasyon kullanıyorum. Bende tahta olarak Stiga Hybird Wood ve lastik olarak forehand ve backhand de Stiga Boost TC Max lastikler var. Oldukça hisli, bir o kadar da hızlı ve kontrollü. Bende atak bir oyuncuyum. Masadan uzak spinli oynarım. Fast spin ve kontra içinde oldukça etkili olduğuna inanıyorum. Tavsiye ederim....

rosewood alıcam büyük ihtimal oyun tarzıma daha yakın we daha hisli bilgileriniz için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

R, e5 - e7, t5 - t7, 7.6 veya hybrid gibi tahtalarla oynamak biraz üst düzey oyun gerektirir, bu tahtaları rahat kullanıyorsan mesele yok, ama hem hızlı hem de kontrollü olsun demek biraz yanlış, bir de bu tahtaların hepsini usta bir oyuncuya karşı rahat kullanabilmen önemli, senden alt seviye oyunculara karşı kontrolde de zorlanmazsın ama seviye ilerledikçe ne hücum ne de kontrol yapamazsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

R, e5 - e7, t5 - t7, 7.6 veya hybrid gibi tahtalarla oynamak biraz üst düzey oyun gerektirir, bu tahtaları rahat kullanıyorsan mesele yok, ama hem hızlı hem de kontrollü olsun demek biraz yanlış, bir de bu tahtaların hepsini usta bir oyuncuya karşı rahat kullanabilmen önemli, senden alt seviye oyunculara karşı kontrolde de zorlanmazsın ama seviye ilerledikçe ne hücum ne de kontrol yapamazsın

masaya yakın oynadığım için bana rosewood daha uygun o yüzden onu alıcam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa yakın oynuyorsan bence clipper al daha iyi, en azından daha iyi blok yapabilirsin

yok okadar değil gene spin falan sert oynuyorum we spinlere basmak için falan böyle hem hisli istediğim tahta hoşuma giden tahta rosewood denedim kendi lastiklerimle we çok hoşuma gitti. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..