Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Edermisiniz?

Guest kuzey3564

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba....ben eski solisyonlardan arıyorum..piyasada satılan hızlandırıcı onlarla aynı işi gorurmu?weya bende butterfly sriver fx lastik war...onlarla yapıstırmam soylendı...stiga wrb carbo 7.6 almayı dusunuyorum.ona yapıstırsam zarar gorurmu?solısyondan dolayı ...mutlaka su bazlımı kullanmam gerekır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TSuBaSa benim lastiklerim stiga carbo max bu lastikler eski solüsyon ile yapıştırılıyor ben 4 ay önce yapıştırdım ve bırdaha ellemedim.Şimdi benim sorum ilerde yapıştırma gereği duyarsam su bazlı ile yapıştırsam olurmu? :acaba: .Zaten şuan uzun zamandır yapıştırmadığım için hiçbir etkisi yok bu nedenle su bazlıdan neyi eksik :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sriver Fx gibi eski tip lastikleri su bazlı solisyonla yapıştırırsınız ama tam performansını almak hızlandırıcı kullanmadan mümkün değildir. Bu hızlandırıcılar yasaklandıktan sonra eski tip lastikler de bu yüzden arka plana düştü. Ozan abinin dediği gibi bence değmez. Sağlığa müthiş zararı var. Su bazlı lastikler kullanmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TSuBaSa benim lastiklerim stiga carbo max bu lastikler eski solüsyon ile yapıştırılıyor ben 4 ay önce yapıştırdım ve bırdaha ellemedim.Şimdi benim sorum ilerde yapıştırma gereği duyarsam su bazlı ile yapıştırsam olurmu? :acaba: .Zaten şuan uzun zamandır yapıştırmadığım için hiçbir etkisi yok bu nedenle su bazlıdan neyi eksik :acaba:

Su bazlı ile yapıştırsan olur, şu anda su bazlıdan da bir eksiği yok fazlası da yok...

Güzin abla gibi oldum <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

butterfly sriver fx lastik yapıstırcam =) oyuzden dıyorum....o solusyonu....normal su bazlıyla yapıstrsam aynı performansı alabılırmıyım?

Hızlandırıcı zamkların etkisi birkaç saattir. Sonra geçmeye başlar. Birkaç gün sonra ile su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırılmış gibi olur. O yüzden hızlandırıcı zamk kullanacaksan her antrenman öncesi lastikleri tekrar yapıştırman gerekir. Her seferinde de bu zararlı solventleri koklamak durumunda kalırsın. Daha kötüsü spor yaptığın için akciğerlerin o solventli lastiği antrenman boyunca iyice içine çeker miss gibi...

Eski tip lastikler hızlandırıcı zamk ile yapıştırılmadan spini 5 hızı 5 ise hızlandırıcı zamk ile yapıştırıldığında hızı da spini de 10 olurdu.

Şimdi su bazlı yapıştırıcıya uygun olan lastikler zaten spin ve hız zaten hızlandırıcı zamk ile yapıştırılmışçasına yüksek şekilde üretiliyorlar.

Bence yeni başlayanlar hızlandırıcı zamk ile yapıştırılmayan sriver fx gayet uygun. zaten her antrenman yapıştırsan çok kontrolsüz olurdu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..