Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane 2

Recommended Posts

Daha önce bir kaç kez çin lastiğiyle oynamama rağmen, kendi kullandığım hiç bir ekipmanımda çin lastiği takmamıştım. Şimdi ilk kez kendi ekipmanımda bir çin lastiği deneyeceğim (DHS Hurricane 2 , kalınlığını 2.0 tercih ettim özellikle) ama hangi tahtama taksam diye kararsızım! Offensive CR WRB, Energy WRB ve TBS tahtalarım mevcut. Lastiği backhandimde kullanmayı düşünüyorum. Hızından ziyade spin ve kontrol amaçlı düşünüyorum. Yukarda yazdığım hangi tahta üzerinde ve elimdeki DestoF3, Baracuda, Vega Europa, Sinus lastiklerden hangisiyle daha ideal bir uyum olur acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hattori Hanzo

Merhaba

Bende sizin gibi Hurricane kullanıyorum ,yalnız hurricaneleri backhandde kullanmamanızı öneririm backhand için aşırı iddialı olur süngeri yumuşatıp forehande takın lastiğn maksimum performansı o zaman ortaya çıkıyor.......

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce bir kaç kez çin lastiğiyle oynamama rağmen, kendi kullandığım hiç bir ekipmanımda çin lastiği takmamıştım. Şimdi ilk kez kendi ekipmanımda bir çin lastiği deneyeceğim (DHS Hurricane 2 , kalınlığını 2.0 tercih ettim özellikle) ama hangi tahtama taksam diye kararsızım! Offensive CR WRB, Energy WRB ve TBS tahtalarım mevcut. Lastiği backhandimde kullanmayı düşünüyorum. Hızından ziyade spin ve kontrol amaçlı düşünüyorum. Yukarda yazdığım hangi tahta üzerinde ve elimdeki DestoF3, Baracuda, Vega Europa, Sinus lastiklerden hangisiyle daha ideal bir uyum olur acaba?

arkadaşım ben o lastiği bachand de kullanıyorum, forhand de vega europa max kullanıyorum off veya off- kontrolü yüksek bir tahta olsun derim, bendeki tahta adidas v.1.5 arkadaşımda ise frendship bomb da kullanıyor biraz antremanla gayet güzel oluyor kesikleri servisleri ve masaya yakın veya masa üstü spin yapabiliyorson çok etkili oluyor şiddetle tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bende sizin gibi Hurricane kullanıyorum ,yalnız hurricaneleri backhandde kullanmamanızı öneririm backhand için aşırı iddialı olur süngeri yumuşatıp forehande takın lastiğn maksimum performansı o zaman ortaya çıkıyor.......

Selamlar

Konuyu başka yönlere çekmek istemezdim ama süngeri nasıl yumuşatabileceğimi biri yazarsa çok memnun olurum.Zira bende de sert süngerli bir çift lastik var ve bu süngerlerin yumuşak olmasını isterdim.

Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuyu başka yönlere çekmek istemezdim ama süngeri nasıl yumuşatabileceğimi biri yazarsa çok memnun olurum.Zira bende de sert süngerli bir çift lastik var ve bu süngerlerin yumuşak olmasını isterdim.

Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Parafin (kandil yakıtı) ile yumuşatabilirsiniz. 1-2 kat sürüp bir gece beklettikten sonra tahtanıza göre kesebilirsiniz. Kontrol ve spinde hissedilir avantaj sağlar. Çok sürerseniz lastik fazla genişleyip yapısı bozulabilir.

Çin lastiği kullananlar genel olarak fh de çin, bh de Avrupa lastiği kullanıyor ancak bh de Çin lastiği kullanmak isteyen kullanır, seçim ve tarz meselesi.

Tahta olarak Çin lastiği ile 5 kat ağaç tahtaların daha uyumlu olduğu söyleniyor. Benimde tavsiyem karbonsuz tahta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..