Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçeli Balgatta Masa Tenisi

Guest Svesve

Recommended Posts

arkadaşlar şöye bayanlarında oynayabildiyi bahçeli emek tandoğan veya balgatta güzel bir masa tenisi salonu varmı acaba bilen varsa ve söylerse çok teşekkür ederim yapabildiklerimi bir arkadaşıma göstermem gerekiyorda :) teşekkür ederim ankaradan başka illerde balgat yok herhalde buralarda masa tenisi oynayan yokmu hiçç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:P: orta seviyede oynayabiliyorum çok iddealı değilim çoğu hareketi tam anlamıyla yapamıyorum ama hiç eline raket almamış birine masa tenisini sevdirmeyi deneyeceğim onun için sormuştum ben şentepede oturuyorum şentepenin iki eksiyi kaldı benzinlik, banka masa tenisi bölümü olan bir kahve bile var ben masa tenisini orda öğretmenim sayesinde öğreniyorum ama bayanların girmesi ne kadar hoş olur hiç bayan gelmediği için bilemiyorum :acaba:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bi salonmu açsak napsak ankarada , bildiğiniz bi spor salonu varsa , kiralamaya hazır sponsor ve bu işi ciddi ciddi düşünen kişiler tanıyorum . bir okulun spor salonu olabilir, belki kiraya vermek istiyolardır . yada belki keçiörendeki gibi bi apartmanın alt katındaki daireden bozma bi mekan olabilir. varsa bildiğiniz boyle bi yer söyleyin hemen atalım masaları .tabi yokturda oyle bi salon soruyorum işte ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla Bahçelide On Sinemasının karşısında gene On sinemasına ait bilardo falan oynanan bi yer var. Oranın alt katında masa tenisi oynanabiliyor. 2 adet masa var ama alan biraz dar,tabi hiç yoktan iyidir. Tabi ki bedava değil ne yazık ki saati 5 milyon mu 6 milyon mu öyle birşey olması lazım(çok pahalı :asabi: !!!). Öyle sürekli gidilebilecek bi yer değil ama arasıra insanın canı çekti mi oynanabilecek bi yer...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla Bahçelide On Sinemasının karşısında gene On sinemasına ait bilardo falan oynanan bi yer var. Oranın alt katında masa tenisi oynanabiliyor. 2 adet masa var ama alan biraz dar,tabi hiç yoktan iyidir. Tabi ki bedava değil ne yazık ki saati 5 milyon mu 6 milyon mu öyle birşey olması lazım(çok pahalı :asabi: !!!). Öyle sürekli gidilebilecek bi yer değil ama arasıra insanın canı çekti mi oynanabilecek bi yer...

apex, biz seninle orada karsilasmis olabilir miyiz? ;) ben de arada oraya gidiyorum, kurtlarimi döküyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla olabilir :D: Ben geç saatlerde gidiyorum genelde 8 de 9da falan...

Bir de Keçiören'de Dursun Hoca'nın salonu varmış forumu ayrıntılı okuduysanız görmüşsünüzdür. Oraya gidilebilir hiç gitmedim ama en iyi yer orası gibi bahsediliyor. Yeri biraz ters ama bi bakmak lazım... Giden varsa oraya hangi keçiören otobüsüyle gidilebilir meşrutiyetten kalkan ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kurtuluş parkı test edeilmiştir hevesim boğazımda kaldı sürekli partnerizle giderseniz güzel giderken raket file ve topunuzu götürürseniz bedava oynayabilirsiniz masalar parkın raketler fileler toplar simitcinin masaya değil malzemelere para veriyorsunuz oda çok cüzi saati 1ytl ayrıca masalar tozlu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

arkadaslar ben ODTU de oynayabilecek bir partner ariyorum ODTUye giris problemini cozerim. ODTU takim oyunculariyla oynamayi isterdim ama bu tatilde kimse yok sanirim hem tanidigim kimse de pek kalmadi. masalar ve salon oldukca iyi bence. ben yuzuncuyilda oturuyorum ( bilenler icin arjantin pidenin yani)

gecen yil cankayaya tsubasa ve kaisersozenin oldugu yere gidiyordum ama artik orasi da zor gorunuyor. :uzgun: yine de deneyecegim

herkese selamlar

:thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Çakal ben Etimesgut'ta oturuyorum. ODTÜ'de oynamak benim içinde iyi olur. Oynayacak partner bulmak her zaman kolay olmuyor.

Akşamları 18.30'dan sonra ve hafta sonları benim için uygun olabilir.Senin için uygun olursa görüşelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili eroll

odtudeki spor salonunun saatlerine baktim.

bos olan saatler

pazartesi-carsamba-cuma aksam 7 den sonra

persembe 20:30dan sonra

cumartesi saat 12 ile 17 arasi

ve pazar gunu18 den sonra

ben hepsi icin musaitim

yalniz bu saatler icinde bazen odtu icindeki bazi topluluklarin programlai olabiliyor. bunlarin ne zamamn olacagi da belli olmuyor ve bunu ancak 1-2 saat once ogrenebiliyoruz.

Odtuye giris biraz uzun yoldan olacak.odtuluysen hic problem yok tabi ama degilsen A1( eskisehir yolundaki) kapisindan giris mumkun degil A4(yuzuncuyil) kapisindan giris yapmak gerekiyor

gelebilecek olursan detaylari konusalim

:thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Çakal ben ODTÜ'lü değilim ama seninle masatenisi oynamak ve tanışmak isterim. Çok düzenli olarak oynayamayabiliriz ama olsun arada bir de oynayabilsek iyidir. Forumdaki arkadaşlardan iki kişi daha oynayacak yer ve oyuncu arıyor. Ben den haber bekliyorlar. Eğer senin için mahsuru olmaz ve ODTÜ'ye girişte problem yaşamazsak onlarada haber verebilirim. Ben de hafta sonları Etimesgut ilköğretim okulunda 08.30-11.30 arasında oynuyorum. Müsait olursan ben de seni beklerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

merhabalar.lise yıllarında masa tenisi oynamayı çok seviyordum..ama ciddi anlamda bir destek alamadığım için hep amatör olarak oynayabildim.aradan yıllar geçti..şimdi tekrar oynamak istiyorum ancak nerede ve kimlerden yardım alacağımı bilmiyorum.profosyonel bir destekle daha iyi olabileceğim kanısındayım.bildiğiniz bir club vs varsa benimle paylaşır mısınız? tşk ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili İrma Ankara'da bir kulüp bulup oynaman çok zor. Ama profesyonel anlamda destek alabileceğin ve de oyununu geliştirebileceğin bir yer var. Keçiören de Dursun Hoca'nın yeri. Aylık cüzi bir miktar aidat karşılığında burada hafta içi ve hafta sonu hergün masatenisi oynayabilirsin. Tabii benim gibi Keçiörene uzak bir semtte değilsen(Etimesgut). Eryaman da Aile Yaşam Merkezi var orada da biz oynuyoruz. Gelirsen yardımcı oluruz. Hoşçakal.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..