Jump to content
Masatenisi.org Forum

Petr Korbel Tahtaya Backhand Lastik Tavsiyesi ?lütfen Yardım

Dundar

Recommended Posts

BadBoy halâ bir raket yapamadın mı ? Bana göre yeni raketini yapacak biri için çok da önemli değildir bu raket seçimi. Kontrollü güzel bir tahta üzerine yumuşak ve kontrollü güzel bi lastik alsan bir daha açmazsın bu konuyu. Aynı konuya yüz kere cevap yazmaz herkes. Bi tahta soruyosun. Bi lastik soruyosun. Sonra tekrar tahta , sonra lastik. Tamam, bilgisi ve terübesi olan abiler sana yardım edecektir ama bu kadar çok konuya (nerdeyse hepsi aynı) cevap yazmak isteyeceklerini sanmıyorum. Belkide hatalıyımdır aynı konular değildir hepsi ama en azından abilerimizin şu yazdıklarını çok kez okumuşsundur. 'Yeni ekipman yapacaklar lütfen forumu biraz araştırsınlar. yeterli bilgiyi konu açmadan edineceklerdir.' Foruma ilk defa kayıt olup bu konuyu açan biride değilsin ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar petr korbel tahtaya forehand için roundell istiyorum ama backhand de bir fikrim yok. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

İyi hoş yardım istiyorsun da oyun tarzın ne onu yazmadın..Burda sana şu olsun diyenler kendi oyun tarzını yazıyor..Bu gibi istete bulunurken oyun tarzın nedir önce onu belirt ki yardımcı olalım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 62 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..