Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Arası Masa Tenisi Turnuvası 2011

Recommended Posts

• İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

samet abi antalyada 5 yıl kaldım .Çok güzel masatenisine ilgide var salon masa herşey var.Bu açılaradn çok güzel ama antalya deniz kenarı nemli bir yer sizin lastikleriniz etkilemesin. :hehehe: Keza izmirde deniz kenarı çok nemli yerler.Mayıs taymış turnuva çok nemli oluyor dikkat.İlk bahar neysede hazirandan sonra nefes alamıyorsun.Herkes yaylalara kaçıyor.Sadece bilgilendirmek istedim. Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

cihan bende oynuyorum bilgin olsun hani vazgececeksen öncden haberin olsunki burdan dönmek sorun olmasın:))

İyi o zaman Alparslan abi biliyorsun sana yenilmek için nereden nerelere geliyorum sana yenilmek için gelirim zaten yenmek için olmaz yenince seni hemen bahaneye yatıyorsun olmuyor sen beni yenince daha güzel espiriler yapıyorsun... :tpdance::tpdance::tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cihan sen malatya uni takımında mısın? Ben de malatya da okuyom.tanışmak isterim seninle.

selam kardes cihan agrıda ama malatyalı bide internet özürlü sürekli giremiyo yenge kızıyo:))eger oynuyosan bizim her hafta 3 gün antremanımız var malatya kapalı spor salonunun yanındaki turgut özal kamp egitim merkezinde masatenisi salonunda 2.katta pazartesi,salı ve persembe günleri ordayız ben pazartesi gelemiyecem ama salı ordayım oynamak istersen kap raketini gel...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Cihan sen malatya uni takımında mısın? Ben de malatya da okuyom.tanışmak isterim seninle.

Yok kardeşim ben Ağrıda okuyorum Ağrı İbrahim çeçen üniversitesi adına bütçe ayrılırsa geleceğim.Yoksa Alparslan abi benim bütçemi ayarlayacak yani iki haldede geleceğim:) Orada görüşmek üzere....Ha bu arada Alparslan abimle oynamaya kalkma valla bildiğin ne varsa unuttursun :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok kardeşim ben Ağrıda okuyorum Ağrı İbrahim çeçen üniversitesi adına bütçe ayrılırsa geleceğim.Yoksa Alparslan abi benim bütçemi ayarlayacak yani iki haldede geleceğim:) Orada görüşmek üzere....Ha bu arada Alparslan abimle oynamaya kalkma valla bildiğin ne varsa unuttursun :D

cihancım bilenler düsünsün tabi ama senin bi kaybın yok sen oyna ne unutacanki sen ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

cihancım bilenler düsünsün tabi ama senin bi kaybın yok sen oyna ne unutacanki sen ;)

doğru söylüyorsun alparslan abi seninle oynaya oynaya hiç bir bilgim yeteneğim kalmadıki :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..