Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Kurtuluş Turnuvası

Recommended Posts

Önceki senelere göre ödüller artmış :gulumse:

Fakat 2011 yılı ferdi ya da kulüp lisansı ile kayıt yapılacakmış, gerekli sayıya ulaşılamazsa kimlik gösterilerek de kayıt yapılabilirmiş. Acaba yeterli sayı kaç kişi olacak? Bende 2010 lisansı var oraya gidip oynayamazsam yazık bana :annoyed:

Madem kimlikle bu iş olabilecek neden lisans istiyorlar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Trabzon'u tebrik ediyorum masa tenisine verdiği destekten dolayı. Giresun'da görev yaparken de böyleydi, geliştirerek devam ediyorlar bu organizasyonlara. Muhtemelen Trabzon dışında Samsun, Ordu, Giresun, Rize, Artvin'den de gelenler olacaktır. Katılacak arkadaşlara keyifli maçlar, başarılar ve bol kazançlar diliyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Trabzon'u tebrik ediyorum masa tenisine verdiği destekten dolayı. Giresun'da görev yaparken de böyleydi, geliştirerek devam ediyorlar bu organizasyonlara. Muhtemelen Trabzon dışında Samsun, Ordu, Giresun, Rize, Artvin'den de gelenler olacaktır. Katılacak arkadaşlara keyifli maçlar, başarılar ve bol kazançlar diliyorum :)

Birçok şehirden katılım olur tabi ama gözler seni arar Adem Abi :gulumse: yerini Gökhana bıraktın gittin.

Pazar günü atlasan gelsen hiç fena olmaz bence. Müsadenle ısrar ediyorum :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birçok şehirden katılım olur tabi ama gözler seni arar Adem Abi :gulumse: yerini Gökhana bıraktın gittin.

Pazar günü atlasan gelsen hiç fena olmaz bence. Müsadenle ısrar ediyorum :gulumse:

Teşekkür ederim Ömer. İnan çok isterdim gelmeyi ama maalesef şu anda şartlar müsait değil.Her hafta sonu boş olamıyorum çalıştığım okul pansiyonlu :( pansiyonda da nöbet tutmak zorunda olduğumuz için ve pazartesi de malum iş var, bir de uzaklık var... Uygun bir zamana denk getirebilirsem tekrar sizin gibi degerli arkadaşlarla bir araya gelmek isterim tabii.

Tekrardan herkese başarılar ve selamlar. Görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Ömer. İnan çok isterdim gelmeyi ama maalesef şu anda şartlar müsait değil.Her hafta sonu boş olamıyorum çalıştığım okul pansiyonlu :( pansiyonda da nöbet tutmak zorunda olduğumuz için ve pazartesi de malum iş var, bir de uzaklık var... Uygun bir zamana denk getirebilirsem tekrar sizin gibi degerli arkadaşlarla bir araya gelmek isterim tabii.

Tekrardan herkese başarılar ve selamlar. Görüşürüz.

Sağlık olsun Adem Abi. Artık Trabzonda son turnuvam olacak, jübilemde sen de ol isterdim :gulumse:

Bir gün Boluya gelirim artık orada görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..