Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombinasyon Tavsiyesi

Ufuk S.

Recommended Posts

Şu an ki raketim butterfly timo boll gold combi almak istiyorum ilk kez kombinasyon raket kullanacağım

Kontrollü bir atak oyuncusuyum eskiden defans oynuyordum ama artık daha atak oynuyorum yine de çok fazla atak oynamamayı tertcih ediyorum

Blade (BH için seçtiğim lastik Upgrade olduğu için buna uygun bir blade olması lazım ben tam olarak bilmiyorum bunlardan hangisi iyi olur ?)

bladed.png

FH (Alttakilerden hangisi ? veya 40 tlyi aşmayacak şekilde başka bir tavsiye de olabilir)

64467821.png

BH (Upgade seçtim ama başka tavsiye de olabilir)

ANDRO-Upgrade

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekipman tavsiyesi isteyenler başlığı altındaki tüm konuları incelersen sorunun cevabını,hatta çok daha fazlasını bulabilirsin..Yeni başlayanlar için hangi ekipmanların uygun olduğu defalarca yazıldı bu konularda..

elbette okudum konuları araştırdım ama ben öğrenciyim alabileceğim fiyat belli ayrıca ekipmanları daha önceden kullanmış insanlardan bilgi almak istedim bu nedenle konu açtım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..