Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Pro Tahtam Ve Timo Boll Zlc'ye Karar Verdim Ama Bu Iyi Bir Baş

Dundar

Recommended Posts

İlk Pro raketim ve Timo boll ZLC istiyorum. Birkaç aydır tahta araştırıyorum ve bana en uygunun Timo Boll ZLC olduğuna kadar verdim. Fakat Timo Boll ZLC iyi bir başangıç değil mi?

NOT: Atak oyuncusuyum. 5 senedir masa tenisi oynuyorm ve okulumda 6. sınıfların en iyi oynayanıyım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu hakkında çok kez bilgilendirildin. Üstadlar buna benzer her konuda 'İlk pro raketini yapacak olanlar off- nin üstüne çıkmasın' diye tabiri caizse bas bas bağırdı. Madem çok istiyosun Timo Boll ZLC biran önce al artık :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bu konu hakkında çok kez bilgilendirildin. Üstadlar buna benzer her konuda 'İlk pro raketini yapacak olanlar off- nin üstüne çıkmasın' diye tabiri caizse bas bas bağırdı. Madem çok istiyosun Timo Boll ZLC biran önce al artık :whistle:

:alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem kendi bildiğini yapacaksın neden fikir almak için bizleri meşgul ediyorsun! Al istediğin tahtayı oyna.. Nasıl olsa tahta oynuyor kendi kendine.. Pleysiteyşın oyunu değil bu ama.. seninde bedenen terlemen gerekecek ne yazık ki.. mümkünse ilk maçını benimle yap ki, sana gereksiz hızın neler yaratabildiğini göstereyim. 300 küsür lira o tahtaya vereceğine istersen önce seni geliştirecek bir kombi yap, seni hem maddi hemde gelişme yönünden çökertecek değil...

Daha ne yazayım bilmiyorum ama buda yetmediyse buradan fikir almana ve bizi meşgul etmene gerek yok. Sen üç beş topa vurmayla bizden daha iyi öğrenmişsin işi.. bizimki de laff..

Badboy böyle yazınca daha mı anlaşılır oluyor? Herkes yazdı ama sende anla artık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BadBoy kardeşim!!!Ben de burdan sana sesleniyorum.Ben ettim sen etme.Çok pişman olursun!!!Aynı senin gibi bi kardeşimiz hatta senden daha fazla tecrübeye sahip.Üniversiteye yeni başladı.Bizim raketleri eline alınca feleğini şaşırdı.Alman gereken(bazıları için o bile hızlıdır)şu an için en hızlı tahta Boll Forte'dir.Bu arada ben de seninle aynı kafadayken Çağan arkadaşımızla tartışmıştım.Sonradan kendisine özür mesajı yazdım ama gitmemiş galiba.Bu vesileyle kendisinden tekra özür diliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..