Jump to content
Masatenisi.org Forum

2011 Pro Tour Slovenia

Recommended Posts

linki paylaşır mısın?

www.ittf.com/ittv

daha sonra (main) tıklayarak canlı varsa live yazıyor yoksa listeden istediğin maçı seçip bant kaydı olarak izleyebiliyorsun .İzleyemezsen tekrar yazabilirsin selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabloya bak arkadaş..

birileri oynamış, diğerleri seyretmiş resmen..

http://www.ittf.com/...s_Event_Type=MS

Aynen öyle oldu... diğer tablolarda farklı değil, bayanlar, çift erkekler ve çift bayanlarda da set vermeden finale ve yarı finale çıktılar...

çeyrek final ve yarı final maçlarından bir kısmını izledim, wang hao oh sang eun karşısında terlemedi bile, 15 dakikada bitti maç, keza ryu da xu xin e direndi ama farklı olmadı 25 dakikada bitti işi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce, youtube tan kısaltılmış, güzel anlardan ibaret maçlar seyrediyordum. Burada maçların tamamını seyredince gördüm ki bunlar da insan :P: . Sayıların çoğu uzun rallilerden oluşmuyor. Onlarda topu ıskalıyor yada raketin kenarı ile vurabiliyorlar, bazen servis karşılayamıyorlar vs...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce, youtube tan kısaltılmış, güzel anlardan ibaret maçlar seyrediyordum. Burada maçların tamamını seyredince gördüm ki bunlar da insan :P: . Sayıların çoğu uzun rallilerden oluşmuyor. Onlarda topu ıskalıyor yada raketin kenarı ile vurabiliyorlar, bazen servis karşılayamıyorlar vs...

Ve daha sıkıcı geliyor bana maçın tamamını izlemek. <_< Ama bu tür oyuncuları (ma lin , timo boll , wang liquin) izlemek tüm maçda olsa keyif.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..