Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Çankaya Partner Arıyorum

Guest Erdem Dengel

Recommended Posts

Arkadaşlar birlik mahallesinde oturuyorum.

liseden kalma bir il birinciliğim var.

Masa tenisi için partner arıyorum.

0533 694 1903 çaldırmanız yeterlidir.

Hafta içi akşam 7 den sonra hafta sonları da tüm gün uygunum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Pazar günü özel turnuva düzenliyorum. Maç yapmak ve Ankaradaki masa tenisçilerle tanışmak isterseniz katılın. Yoksa Çankayada çok beklersiniz :)

Tufan Hocam Merhaba,Uzun zamandır görüşemiyoruz..Nasılsınız? Hayırlı olsun ,diyelim mi,hocam..Mamak spor salonuna geçtiniz,diye duyduk..Turnuva da orada mı olacak?.. Bursa dan Bizim Süper lig de beraber oynadığımız Ekrem Sarı arkadaşımız(forumdan),Ankara ya taşındı..Sizin tel.no yu verdim..Yardımcı olacağınıza eminim..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pazar günü özel turnuva düzenliyorum. Maç yapmak ve Ankaradaki masa tenisçilerle tanışmak isterseniz katılın. Yoksa Çankayada çok beklersiniz :)

Tufan abi merhaba. Ankaraya yeni geldim. Bursa da cok sıkı ve güzel bir masatenisi grubumuz vardi. burda da size katilmak isterim. cankaya da beklemekten ziyade pazar gunu ben de orada olmayi cok istiyorum :-) Bu arada Ersun abi ve Hakan abi basta olmak uzere bursadan da katilim olursa cok sahane olur. Kütahyadan da bilmiyorum birileri gelir mi :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nerede yapıyorsunuz hocam? ve de ne kadar sıklıkla turnuva düzenliyorsunuz?

Selam arkadasim, Tufan hocamla gorustum. pazar sabahi 9,30 gibi genclik parkindaki genclik merkezinde bulusacagiz. Gorusmek uzere... tel: 0507 796 5179

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..