Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Başladım.yardım....

Guest deniznewroz

Recommended Posts

Arkadaşlar Ben Masa Tenisini Hemen Hemen 3 aydır oynuyorum.İlk başlarda uyduruk 3 Tl'lik raketlerle Başladım.Sonra İse Bir Selex TR-300 Aldım.Ve Performansım Arttı.Ben,Kontröllü oynuyorum.Forehand'im iyi,Spin'im iyi,Backhand'im süper fakat bana önerilerde bulunur musunuz ve ya bir masa da antreman yapabilir miyim?Bu raketle Ne Yapayım ve Okulun En İyisi Olmak İçin Ne Yapmalıyım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Ben Masa Tenisini Hemen Hemen 3 aydır oynuyorum.İlk başlarda uyduruk 3 Tl'lik raketlerle Başladım.Sonra İse Bir Selex TR-300 Aldım.Ve Performansım Arttı.Ben,Kontröllü oynuyorum.Forehand'im iyi,Spin'im iyi,Backhand'im süper fakat bana önerilerde bulunur musunuz ve ya bir masa da antreman yapabilir miyim?Bu raketle Ne Yapayım ve Okulun En İyisi Olmak İçin Ne Yapmalıyım...

ben 4 yıldan beri oynuyorum,hocam da var ama daha doğrudürüst spin çekemiyorum.gerçi spin çalışmasına yeni başladık çok çalışmak gerektiğini öğrendim.siz nasıl oluyorda 3 ayda iyi spin çekmeye başladınız bu işin sırrını söylesenizde herkes iyi spin çekmeye başlasa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Safa Aslaner

emmi bu kardeşimiz biraz benim oyun si,tilime benziyor sen bir antrenör bulum çalışsan daha doğru olur yoksa ilerleme kaydetmek kaydetmek zor 4 yıl kendi başıma çalıştım (imkansızlıklar içinde antrönör bulamadık) vuruşlarım yanlış oturdu özellikle forhand şimdi onları silip tekrar en baştan almk zorunda kaldım şimdi geçen süreyi 2 kat idman yaparak kapatmaya çalışıyorum sen hemen bir hocaya danış.

Emmi arkadaş belki iyi spin çekiyordu bilemeyiz ama belki üstün bir yeteneği vardır herkeze göre spin değişir iyi veya kötü yaptığı kendinsi iyi yaptığını sanıyordur belkide yapamıyordur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emmi bu kardeşimiz biraz benim oyun si,tilime benziyor sen bir antrenör bulum çalışsan daha doğru olur yoksa ilerleme kaydetmek kaydetmek zor 4 yıl kendi başıma çalıştım (imkansızlıklar içinde antrönör bulamadık) vuruşlarım yanlış oturdu özellikle forhand şimdi onları silip tekrar en baştan almk zorunda kaldım şimdi geçen süreyi 2 kat idman yaparak kapatmaya çalışıyorum sen hemen bir hocaya danış.

Emmi arkadaş belki iyi spin çekiyordu bilemeyiz ama belki üstün bir yeteneği vardır herkeze göre spin değişir iyi veya kötü yaptığı kendinsi iyi yaptığını sanıyordur belkide yapamıyordur.

benim zaten bir antrenörüm var vuruş tekniğimin yerine oturmadan spin çalışmasının doğru olmayacağını hocamdan öğrendim onun için spine yeni başladım tabi çokta kolay olmuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..