Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Seçiminde Yardıma Ihtiyacım Var

Guest ugur arsoy

Recommended Posts

Benim oyun tarzım oyunu birazda olsa masanın üstünden uzaklaştırarak masanın dışından spinli ve hızlı vuruşlarla sonuca gitmek. defansif olarak ta genelde blok yapmak. benim raketim fh andro rocket soft,bh joola tango titan 3.0 hard,tahta 729bomb.ben bu raketi geçen sene aldım ve dorudan atak yada blok yaparken gerçekten iyi işler yapıyorum ancak servis karsişlamada ve oyunun masanın üstünde oynandıgı zamanlarda backkhandimdeki sert lastikten dolayı çok zorlanıyorum ve çok sayı kaybediyorum. atak olarak fh ve bh lastiklerden çok memnunum ama kısa toplardaki bu zafiyetinden dolayı bh lastigimi degiştirmeyi düşünüyorum. nimbus almayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz lastiğimi değiştirmelimiyim yoksa bu lastiğe alışmak için daha çok beklemelimiyim?ltfn cevap verin teşekkürler. orta mesafede kontrollü ve kısa toplardada uygun bir backhand lastigi!!! lkt rapid speed de olabilir bilmiyoum yardım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim oyun tarzım oyunu birazda olsa masanın üstünden uzaklaştırarak masanın dışından spinli ve hızlı vuruşlarla sonuca gitmek. defansif olarak ta genelde blok yapmak. benim raketim fh andro rocket soft,bh joola tango titan 3.0 hard,tahta 729bomb.ben bu raketi geçen sene aldım ve dorudan atak yada blok yaparken gerçekten iyi işler yapıyorum ancak servis karsişlamada ve oyunun masanın üstünde oynandıgı zamanlarda backkhandimdeki sert lastikten dolayı çok zorlanıyorum ve çok sayı kaybediyorum. atak olarak fh ve bh lastiklerden çok memnunum ama kısa toplardaki bu zafiyetinden dolayı bh lastigimi degiştirmeyi düşünüyorum. nimbus almayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz lastiğimi değiştirmelimiyim yoksa bu lastiğe alışmak için daha çok beklemelimiyim?ltfn cevap verin teşekkürler. orta mesafede kontrollü ve kısa toplardada uygun bir backhand lastigi!!! lkt rapid speed de olabilir bilmiyoum yardım

bana kalırsa çokda lastiğe güvenme , hangi lastik olursa olsun muhtemelen aynı hataları yapacaksınız. Benim önerim .değişik kişilerle oynaman ve bh tarafından açmalara çalışman,tabi buda kısa serede olacak bir olgu değildir . çok çalışmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..