Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Carbon 7.6 Ya Hangi Lastik?yardım Lütfen...

Guest erman

Recommended Posts

arkadaslar.stiga carbon 7.6 tahtam var fakat hangı lastık takarsam ıyı bır hucum kombo olur? tenergy 05 düşünüyorum siz ne diyorsunuz?uyum sağlar mı?takarsamda ne kalınlıkta takayım?tesekkurler...

stiga carbon 7.6 tahtaya her lastik uyar , tek sorun bu tahtanın size uyum sağlaması.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stiga carbon 7.6 tahtaya her lastik uyar , tek sorun bu tahtanın size uyum sağlaması.

son zamanlarda okuduğum en mantıklı yorum. bravo. clapping.gif

Hımm...Bakarsak...Tahta, ağaçtan elde edilir. Ağaç, çok farklı koşullara uyum sağlayabilen bir canlıdır. Karbon, evrenin yapı taşlarından biridir. Yani dağ, taş, her yer karbondur. Stiga nesillerdir raket tahtası üretir. Herkesin bildiği, güvendiği markadır. 7.6 da, yedi tam üç bölü beş olduğuna göre... Bu tahtanın herhangi bir lastikle uyumsuz olması maddenin tabiatına aykırıdır diyebiliriz. İlk ifade doğru.

Bu durumda geriye uyumsuzluk yaratabilecek tek bir unsur kalıyor. O da insan faktörü. Evet...İkinci ifade de doğru. Tam puan. Tebrikler akıllı bıdık. :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hımm...Bakarsak...Tahta, ağaçtan elde edilir. Ağaç, çok farklı koşullara uyum sağlayabilen bir canlıdır. Karbon, evrenin yapı taşlarından biridir. Yani dağ, taş, her yer karbondur. Stiga nesillerdir raket tahtası üretir. Herkesin bildiği, güvendiği markadır. 7.6 da, yedi tam üç bölü beş olduğuna göre... Bu tahtanın herhangi bir lastikle uyumsuz olması maddenin tabiatına aykırıdır diyebiliriz. İlk ifade doğru.

Bu durumda geriye uyumsuzluk yaratabilecek tek bir unsur kalıyor. O da insan faktörü. Evet...İkinci ifade de doğru. Tam puan. Tebrikler akıllı bıdık. :bonus:

İsmet hoca' nın öğrecilerinde stiga carbo 7.6 tahtalarından var üzerlerinde bost tc lastiklerinden takılı.Ben ne zaman bu raketleri denesem masanın boyu bana hep kısa geliyor.Ongun abi bu damı maddenin tabiatına aykırı.Bunada bir çözüm geliştirebilirmisin ? babama soruyorum çok çalışmamı söylüyor. :acaba::o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmet hoca' nın öğrecilerinde stiga carbo 7.6 tahtalarından var üzerlerinde bost tc lastiklerinden takılı.Ben ne zaman bu raketleri denesem masanın boyu bana hep kısa geliyor.Ongun abi bu damı maddenin tabiatına aykırı.Bunada bir çözüm geliştirebilirmisin ? babama soruyorum çok çalışmamı söylüyor. :acaba::o:

Başkalarının raketine özenme. Hatta denemek için eline alıp oynama bile. Her zaman, alışık olduğun kendi raketinle oyna. Mis gibi raketin var işte. Raketini sev ve gözün gibi bak. Raket işlerini de babana bırak. İş rakette bitseydi...Sen elindeki raketle, bıkmadan çalış, çalış, çalış...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..