Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Primorac 7000 Nasıl Raket Sizce?

Guest Kanoute

Recommended Posts

yeni bir raket aldım. butterfly hazır raket. butterfly primorac 7000 .

speed 10, spin 10 ,control 9 yazıyor. değerler çok iyi.

atak oynamak içinmiş.

birde raketin siyah ve kırmızı yüzlerinin farklı özellikleri var mıdır? bi tarafının defansif olması gibi. yada siyah kısmı backhand imize mi almalıyız?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mrb,

ben bu forum olayina daha dun katildim. Bu da ilk yorumum. Surc-i acemilik edersek affola. Camiaya hayirli olsun! :P:

Hazir raketleri bosver. Hazir raketlerin uzerinde neyin ne yazdigi cok onemli degil. olsa olsa yine hazir raketler arasinda bir puanlama yapmana faydali olur. Raket gibi raket istiyorsan tahtayi ayri, lastikleri ayri vede ihtiyaclarina gore uygun secerek yaptirmalisin. En iyi raket kavrami yoktur en uygun raket kavrami vardir. Dunyanin en pahali lastik ve tahtasini alinca iyi oynayacaksin diye bisey yok yani, hatta sana uymayacagi belki cok daha yuksek bi olasilik. bununla alakali cok daha profosyonelce ve detayli yazilmis secim kriterleri var ama kabaca; yapiskan/yapiskan olmayan, cok vuran/az vuran, cok kontrollu/kontrolu az vb. seylere bakarak ve senin oyun stiline gore bi raket yaptirip sonra onu sevip ilgi alaka gostermelisin! <_<

Hazir raketlerin genelde her iki tarafi da ayni tip lastik olur ve dolayisiyla da backhand/forehand oynaman farketmez. en azindan ben oole saniyorum. ama kendin yaptirsan ayni lastigi bile kullansan bir tarafina mesela 2.1mm arkasina 1.9mm taktirirsin, 2.1 daha cok atacagi icin de forehandine alabilirsin...

... the most common two elements in universe: hydrogene & stupidity

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...
ARKADASLAR HAZIR RAKETİ İNTERNETTE HANGİ SİTEDEN ALABİLİRİM HERSEYİNİ ALIP KENDİMİN YAPIŞTIRMASI KÖTÜMÜ OLUR HAZIR RAKET NE TAVSİYE EDERSİNİZ

"Hazır raket" ten kastınız:

1-Fabrikadan oynamaya hazır halde çıkan, hobi amaçlı üretilen raketler mi?

2-Satıcıların tüketiciye kolaylık olsun diye profesyonel kalitede üretilmiş tahta ve lastikler kullanarak (yapıştırıp, kesip...) hazırladıkları raketler mi?

Sizin istediğiniz 1. şıktaki raketlerse, bu raketleri spor mağazalarında, büyük süpermarketlerde, bakkalda, manavda, kasapta bulabilirsiniz.

2. şıktaki raketlerden isterseniz, bu raketleri hazırlayan mağazalar "Ekipman Bilgi/Yorum/Değerlendirme" başlıklı forumun en üstünde asılı olan konuda yazıyor. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Primorac 7000 hazır raketler içersinde iyi raketlerden birisidir esasında. Üzerinde Butterfly Wakaba lastikler vardır. Ama kesinlikle 70-80 YTL edecek raketler değildir bu ve diğer hazır raketler. Bu fiyatlara sıfır veya az kullanılmış çok iyi yapıştırma raketler bulabilirsiniz. Bence hazır raket alacağınıza bu sitede de bulabilirsiniz tahta ve lastik kombinasyonlu raketler almak çok daha mantıklıdır. Çünkü hazır raketin oyununuza katkısı ve kazandıracakları çok sınırlıdır. Bir süre sonra yapıştırma rakete geçmek isteyeceksinizdir mutlaka. Çünkü oyununuzu geliştirmek için sizden daha iyi oyuncularla tanışmak ve oynamak durumunda kalacaksınız. Onların raketlerini raket yapıştırmalarını göreceksiniz. Yüzlerce çeşit tahta ve lastikle tanışacaksınız. Ondan sonrada tahta değiştirmeler lastik değiştirmeler başalyacak.vs. vs. Masatenisinde oyununuz sürekli bir gelişim gösterecektir eğer düzenli ve istekli bir çalışma yaparsanız. bu arada kullandığınız ekipmanında devamlı olarak değiştiğini göreceksiniz. Tahtanız, lastikleriniz, top,yapıştırıcı vb. Eğer masatenisini devamlı oynayacak ve kendinizi geliştirecek iseniz temiz bir ikinci el kombi ile işe başlamanızı tavsiye ederim. Daha sonra tahta ve lastikleri tanıdıkça kendinize uygun tahta ve lastik seçimlerini zaten yapacaksınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim arkadaşımda vardı, her iki tarafı da aynıydı sanırım. Ama sevmedim, zira topu tutmuyor biraz yumuşak. Benim hazır raket ona bin basar gibi geliyor bana. Benimkinde her iki taraf farklı, bh biraz daha kalın ve yumuşak, fh daha ince, sert, yapışkanlı. Ya da bana uygun olmasıyla alakalıdır çünkü bir 15 ytl, biri 80 ytl. Primorac ın bir üstün yanı vardır herhalde?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

speed 10, spin 10 ,control 9 yazıyor. değerler çok iyi.

atak oynamak içinmiş.

birde raketin siyah ve kırmızı yüzlerinin farklı özellikleri var mıdır? bi tarafının defansif olması gibi. yada siyah kısmı backhand imize mi almalıyız?

Bende All (hem ofansif hem defansife uygun Butterfly Masa tenisi raketi almak istiyorum Yardımcı olurmusunuz? Tel 05056783915

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..