Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım.tahta Ve Lastik Alacağım

Recommended Posts

Beyler atak oyuncusuyum,sizden bana en iyi atak lastik ve tahta önermenizi rica ediyorum,türkiye'de ürünün olup olmaması önemli değil.internet üzerinden de getirtebilirim,tavsiyeyi verirken,kontrolu falan düşünmeyin,yani şu raket daha ataktır da kontrolu zordur bunu alma şunu al gibi olmasın.kontrolde sorun yok.hafif tahtaları daha rahat buluyorum.önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyler atak oyuncusuyum,sizden bana en iyi atak lastik ve tahta

Donic Black Devil bana halen en hızlı tahta hissi veriyor.

Hele üzerinde Donic Barracuda varken denedim, tam bir hız canavarı.

Başedebilmek için aynı şekilde hızlı olmak gerekiyor.

Tahta ayrıca hafiftir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tavsiyeyi verirken,kontrolu falan düşünmeyin,yani şu raket daha ataktır da kontrolu zordur bunu alma şunu al gibi olmasın.kontrolde sorun yok.hafif tahtaları daha rahat buluyorum.önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Yasaka Ma Lin Carbon üzerine çift taraf 1.7 / 1.9 mm Tenergy 05 FX öneriyorum. Her ne kadar kontrolu dusunmeyın desende :gulumse: Çünkü kontrolsüz güç güç degıldır. Kontrolun yanı sıra hafiflik , his ve hızda da oldukça güçlü olur düşüncesindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Not: şu an Tenergy 05 kullanıyorum, önceki Hexer+ 'dan kısa mesafede hızlı değil, orta mesafede ise daha hızlı sayılır.

Bana bi hayli hızlı geldi kısa mesafede. Bilmiyorum belki de bana öyle gelmiştir. Ancak uzak mesafede 'bu ne laaan' dedim kaçkere :fildir: Ama degıstırmeyecem kararlıyım. Bu ekıpman hastalagını yenmek üzereyim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi demiyelim de en atak yani hızlı diyelim.Mesela T-4 karbon 4 karbon katmanına sahip gördüğüm en hızlı tahta .Kontrol ederken baya zorlanacağınız bir tahta.Bununla beraber Butterfly ın Tamca Carbon serisi,Stiga Titanium,Super Carbon gibi tahtalar en hızlılar arasında yer alan tahtalar.Lastiklere gelince :Donic Formula Serisi,Butterfly tenergy serisi,Stiga Boost ve Clippa serisi,Xiom Omega serisi( özellikle IV )Tibhar genius serisi en hızlı lastikler durumunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yasaka Ma Lin Carbon üzerine çift taraf 1.7 / 1.9 mm Tenergy 05 FX öneriyorum. Her ne kadar kontrolu dusunmeyın desende :gulumse: Çünkü kontrolsüz güç güç degıldır. Kontrolun yanı sıra hafiflik , his ve hızda da oldukça güçlü olur düşüncesindeyim.

arkadaşım eğer carbon pahalı gelirse daha uygun olan ma lin extra ofansive düşüne bilirsin off sınıfıdır.

Not: sürekli atak hücüm birazda defansada ihtiyacvar orantısız bir raket hiç bir işe yaramaz hücüm tahta alıyorsan birazdaha kontrollü bir lastik seçebilirsin bunlar birbirlerinin tamamalar gibime geliyor.Başka bir örnek tahtan ağır ise daha hafifi lastikelr seçersin ve dengelemiş olursun herşey denge işi dengeyi bozarsan herşey bozulur doğa gibi. ButterFly-CI katılıyorum orantısız güç güç değildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

En iyi lastik ve tahta neymiş ben de merak ettim. Ben de en iyisini almak istiyorum. Hoş bir kişi bile aynı tahta ve lastiği önermemiş ya neyse...

Bu arada inşallah tavsiye isteyen arkadan ilk pro raketini almak üzere değildir. :whistle:

Dün özelden tavsiye isteyenlerin bugün başkalarına tavsiyede bulunması da ayrı bir olay... Maşallah üyelerimiz hergün kendilerini geliştiriyorlar tü tüt tüü nazar değmesin...

:alkis::protesto::annoyed:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Eğer fiyatta sorun yoksa timo boll ve ya innerforce ZLC öneriyorum 85gr civarındalar ve hız istiyorsanız eğer FH: bryce speed fx BH: tenergy 64 . ama spin ağırlıklı ise iki tarafa da tenergy 64 olabilir :) fiyat sorunu var diyorsanız donic epox powerspeed ( hazerspor.com dan sipariş verebilirsiniz sahibini tanıyorum, çok iyi biridir :) ) ve lastik olarak coppa speed hard sponge ve acuda s1 öneriyorum. Tabiki control açısını değerlendirmeyerek :) kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..