Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi:)

Guest komama

Recommended Posts

Ben 16 yaşındayım ve bu sporu 1 yıldır yapıyorum.Suana kadar hiç bir kulübe gidemedim ve hep okulda oynadım.(Esenkent-Bahçeşehirde hiç bir kulüp bulamadığımdan :()Suana kadar hep butterfly timo boll un 30 liralık raketiyle oynadım.Suan elimde bana hediye gelen timo boll start a var.İnternette araştırdığıma göre 47 lira.Ben hem atak hem defansif bir oyuncuyum.Buna uygun toplama bir raket yapmayı düşünüyorum.Bütçem 100 tl.bu iş için çok az olabilir ama bunun en fazla 20-30 tl üzrine çıkabilirim.Bana toplama bir raket konusunda yardımcı olabilir misiniz? İnternetten alışveriş imkanım var ama istanbulda bir dükkan önerebilirseniz gidip elden almayı düşünüyorum.(Böyle bir yer varsa)İnternetten alışveriş imkanım var ama yabancı sitelere ailem pek güvenmiyor o nedenle yabancı sitelerden yapamam.Yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..