Jump to content
Masatenisi.org Forum

Duydunuz Mu ?

smetmusti91

Recommended Posts

Arkadaşlar www.ttturkiye.com diye bir site açılmış , inceledim hoş bir yer , siz hiç duydunuz mu önceden :o ?

Lig oyuncularının isim ve takım bilgilerini vermeleri güzel olmuş.

TT-rating'e de üye olan Hakan KARAKOÇ hem 1. ligde hem de 2.ligde oynuyor.

(14 Hakan KARAKOÇ SÜLEYMAN OGUZ İ.Ö.O. BURDUR - 1.Lig)

(30 Hakan KARAKOÇ B.ŞEHİR BLD. İZMİR - 2.lig)

isim benzerlği mi yoksa? Eğer öyle ise hangisi TT-rating'deki : http://www.tt-rating.com/ttrating/oyuncuSonMaclar.aspx?oyuncuID=628

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tasarımı filan hoş bir site. Halâ bazı alanlar yapım aşamasında. Tamamlandığında güzel olacağına eminim. Güzel bilgilerde var 1. lig 2. lig filan. Ben beğendim :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lig oyuncularının isim ve takım bilgilerini vermeleri güzel olmuş.

TT-rating'e de üye olan Hakan KARAKOÇ hem 1. ligde hem de 2.ligde oynuyor.

(14 Hakan KARAKOÇ SÜLEYMAN OGUZ İ.Ö.O. BURDUR - 1.Lig)

(30 Hakan KARAKOÇ B.ŞEHİR BLD. İZMİR - 2.lig)

isim benzerlği mi yoksa? Eğer öyle ise hangisi TT-rating'deki : http://www.tt-rating...px?oyuncuID=628

isim benzerligi var ikisi farklı kişiler...1. ligde oynayan ttrating deki resmi olan arkadas olması lazım tabi 3. bi hakan karakoc yoksa:)... yani ttratıngdekı resım burdur da oynayan hakan karakoc un resmı ....diger hakan karakoc ızmır den.. ....izmir bb den burak karatatar ın da takım arkdası aynı zamanda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isim benzerligi var ikisi farklı kişiler...1. ligde oynayan ttrating deki resmi olan arkadas olması lazım tabi 3. bi hakan karakoc yoksa:)... yani ttratıngdekı resım burdur da oynayan hakan karakoc un resmı ....diger hakan karakoc ızmır den.. ....izmir bb den burak karatatar ın da takım arkdası aynı zamanda...

Yanlışlık olmasın?Tt rating e üye olan Hakan Karakoç geçen sene 1. ligde Burak86 ile takım arkadaşı değil miydi ?Bu sene de 2. ligde oynayacağım demişti..Yani bu sene de Burak86 ile takım arkadaşı olması lazım..İki tane Hakan Karakoç yok bu duruma göre..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bayramda birkaç haber daha eklenecek , üyelik istenmesinin sebebi sitenin sık kullanılan ve bilinen bir yer olmasını sağlamak....Büyük ihtimalle güzel bir röpörtaj daha eklenecek...Bir antrenör,il temsilcisi,hakemin aynı zamanda masa tenisi sitesi yapması da çok dikkat çekici bence , üstelik bu antrenör A grubunda 4 yıldır neredeyse derece yapmadan hiç gelmiyor , Türkiye'de sürekli 8 de ( Gençler Kategorisine kadar,altyapısıyla) .... başka antrenörlere örnek teşkil olması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burdurda oynayan hakan karakoç istanbullu eskiden dsi istanbulda oynayan bir arkadaşımız..

geçen yıl burak karatatarla aynı takımdaydı (süleyman oğuz i.ö.o),bu yıl yine süleyman oğuz i.ö.o takımında kaldı ama burak 2.lige transfer oldu.. çok şanslı olmalı ki bir başka hakanla yine takım arkadaşı olma şerefine nail oldu zat-ı halleri (o: izmirdeki arkadaşın adı hakan karadağ ayrıca;sistemde yanlış yazılmış..

sizlerin anlayacağı 2 hakan var ve tt-ratingde resmi olan 1.lig süleyman oğuz i.ö.o spor kulübündeki arkadaşımız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Bu arada siteye girip baktığımda 2.lig ilk yarı tamamladı adında bir başlık gördüm ama içine girince sadece kırklareli takımı hakkında bir yazı gördüm. Bence çok saçma bir yazı olmuş. Ya 2.ligde kırklarelinin durumu diye bir başlık atılmalıydı ya da genel bir bilgi yazılmalıydı. Burdan site yöneticilerine sevgilerimle belirtmek isterim :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..