Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.com Combo Raket

Guest Royal Flush

Recommended Posts

Arkadaşlar 1 saat önce www.masatenisi.com adresli önerdiğiniz siteden

Red Spirit tahta

Fx Lightening kırmızı 2.0mm Lastik

729 FX Blue Sponge Lastik

Sipariş ettim ve ürün ile ilgili istek bölümünüe raketin bana geldiğinde kullanıma hazır olmasını istedim...Sipariş ederken kargo şirketi'ni seçme gibi bir şey yoktu ödemeyi havale olarak seçtim ve pazartesi parayı yatıracağım.Raketin bana gelişi ne kadar sürer (Didim/Aydın'da oturuyorum) herhangi bir sorun çıkar mı ve raket hazır raketler gibi bütün işlemler yapılmış olarak mı gelir?Ayrıca kargo şirketi ile ilgili durum ne olur?Burada arkadaşlar tavsiye ettiği için seçtim siteyi ama alışveriş yöntemi bende biraz güvensizlik oluşturdu :(: (özellikle hepsiburada gibi sitelere kıyasla zayıf-yetersiz geldi)

Endişemi bağışlayın fakat umarım bir sorun çıkmaz,sizce bunlar normal mi yoksa hepsiburada'nın yöntemi farklı diye mi böyle birşey ile karşılaştım?

Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak etmeyin para elleine geçtiğinde size ürünü kargolayacaklardır. Sitede sanıyorum ilgili kişilerin telefonu olacaktı. Onlardan sorup öğrenirsiniz. Ben çalıştığım kuruma buradan masa tenisi masası aldım hiç sorun olmadı. 100 küsur kiloluk masayı kargo bedava olarak Kuruma kadar getirdi. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 1 saat önce www.masatenisi.com adresli önerdiğiniz siteden

Red Spirit tahta

Fx Lightening kırmızı 2.0mm Lastik

729 FX Blue Sponge Lastik

Sipariş ettim ve ürün ile ilgili istek bölümünüe raketin bana geldiğinde kullanıma hazır olmasını istedim...Sipariş ederken kargo şirketi'ni seçme gibi bir şey yoktu ödemeyi havale olarak seçtim ve pazartesi parayı yatıracağım.Raketin bana gelişi ne kadar sürer (Didim/Aydın'da oturuyorum) herhangi bir sorun çıkar mı ve raket hazır raketler gibi bütün işlemler yapılmış olarak mı gelir?Ayrıca kargo şirketi ile ilgili durum ne olur?Burada arkadaşlar tavsiye ettiği için seçtim siteyi ama alışveriş yöntemi bende biraz güvensizlik oluşturdu :(: (özellikle hepsiburada gibi sitelere kıyasla zayıf-yetersiz geldi)

Endişemi bağışlayın fakat umarım bir sorun çıkmaz,sizce bunlar normal mi yoksa hepsiburada'nın yöntemi farklı diye mi böyle birşey ile karşılaştım?

Şimdiden teşekkürler

malzemeleri kesip yapıstırıp hazır halde yolayın demısseniz onlar sıze hazır sekılde yollarlar...kargo paketinden cıkarıp direk oynarsınız..raketın sıze gelısı havaleden sonra en fazla 3 gun surer...site guvenlıdır... ben hepsiburadan da alısverıs yaptım masatenisi.comdanda.... aynı prosedur uygulanıyor...her ıkı sıtede de havaleden sonra urun kargolanıyor..gule gule kullanın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..