Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Arası Turnuva

Guest inFamous'

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İyi güzelde bu maçlar zaten türkiye şampiyonluğu için adamlar zaten Milli takımdalar hemde süper lig deler.Amaçları ne acaba ?

İyi de güzel kardeşim benim ne alaka?Adamlar o okulun öğrencisi ve o okulun avantajına bu durum..Sen şampiyon ol diye oynamasın mı napsın yani? Onun milli oyuncu olması yahut süperlig'de oynaması ayrı birşey okul takımında oynaması ayrı birşey,kurumlar liginde oynaması ayrı birşey..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oynamamaları çok iyi olurdu :) zaten işin son noktasındasın bizim önümüzü neden kapatıyosunuz.Hadi bizi geçtim bizden kat kat iyi olan bi okul daha vardı Kocaelidende sadece 1.olan takım gidebilicekmiş Şampiyonalara.Antrenörlerine neden geldiniz diye sorduğumda bana - Hiç Ölesine takılmaya geldik - demesi baya bi kızdırdı açıkcası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bana da biri gelip niye geldiniz dese ben de aynı cevabı verirdim..Burda kızılcak ,küsülcek birşey yok..Orda ironi var bence..Ayrıca prosedür bu ve yapabileceğin ekstra birşey yok,durumu kabul etmen lazım..Demek ki senden iyiler var ve şampiyonaya gitme hakkını onlar elde etmiş..Hevesin kırılmasın,sen de eldeki imkanlarda en iyisini yapmaya çalış..Takımın 1. olmasın da 3. olsun ,4. olsun o da bi başarı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkul Koleji Yatılı bir Anadolu Lisesi Maddi hiç bir sorunları yok adamların Sponsorları çok aşırı derecede katkı sağlıyor.Ayrıca okul onları bir Klübe göndermiş antrenörleride var.Adamların havlusundan Çorabına , Çorabından Çantasına .. V.s komple butterfly.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkul Koleji Yatılı bir Anadolu Lisesi Maddi hiç bir sorunları yok adamların Sponsorları çok aşırı derecede katkı sağlıyor.Ayrıca okul onları bir Klübe göndermiş antrenörleride var.Adamların havlusundan Çorabına , Çorabından Çantasına .. V.s komple butterfly.

antrenörleri 2 sene önce bizim okuldaydı branşı masatenisi olan bir beden eğitimi öğretmeni. çok aşırı sert ve disiplinli. takıma haftada 6 gün antrenman yaptırıyormuş. bizim okuldayken iki tane çok iyi öğrenci yetiştirdi. onları lise 1 den aldı lise 3 te iken bursa'da 4. oldular. tam ben takıma girmeye karar verdiğim sene erkul'a gitti. çok üzülmüştüm o zaman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kocaelinde oynayıpta bide liselerde oynayan ve milli takımda olan adamları ilk defa görüyorum :whistle: erkul kolejinde hiç bir oyuncu milli değil gözünde çok büyütmüşsün arkadaşım.. yada sana yanlış bilgi vermişler :gulumse:

Kocaelinde okuyupda milli olan kimmiş acaba bende merak ettim :D O kadar milli olsa 2.ligi izlemeye gelirdi alırdık ifadesini :hehehe:

NOT: Ben değil Batuhan alırdı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..