Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Arası Turnuva

Guest inFamous'

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

pardon nisan sonu olan başka bşr turnuva idi. özel liseler arası idi galiba. bilgi için teşekkür ederim. bu sene seçmelerde okul takımında olacağım. yaş durumu benişm için çok iyi oldu. tarih belli olunca beden eğitimi hocası haber verecek. belki unutmuştur diye önceden öğrenip hocayı uyarayım diye sordum. son senem ve ilk defa bir turnuvaya katılacağım riske atmak istemiyorum. Bursa'dan katılcak olan var mı?

bizim hoca kurmayacağım bu sene dedi. Neden acaba geçen sene sonuncu oldular. Ben seçmelerin olduğu gün gelmedim diye yine almamıştı bu sene de hayal oldu. Acaba her yıl katılabiliyor mu okullar yoksa sonuncu olunca bir sonraki sene katılamıyorlar mı anlamadım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Furkan. Doğru. Geçen sene son sınıflar katılamıyordu. Bu sene son sınıflarda katılacak. Bu olaya bende akıl erdiremedim <_<

benm bildğim kadarıyla da yaş sınırlaması her 2 seneye bir atlıyormus yani her sene değişmiyor 2 senede bir değişiyormus arada kalanlar bi sene oynarken diğer sene oynayamıyor geçen sene 92 lilerde olduğu gibi daha ayrıntılı bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkdaşlar işin pis tarafı şu çift rakamlar oynuyor tekler oynıyamıyor mesela bu sene 94 lü basketbol takımında yıldız bir oyuncumuz var bu seneye 12 sınıftada oynıyabilecek 10. sınıf bir arakdaşım var o seneye oynıyacak 12 sınıfta oynıyamayacak bu çok adaletsiz bir sitem çiftler oynıyabiliyor tekler oynıyamıyor :(: :down::asabi::protesto: (12.sınıfta herkes ygs-lys çalıştığı için katılanlar çok iyi oyuncular zaten çok antreman yapmasalarda belli bir düzeyde oynadıkları için ve onlarıyenecek oyuncu pek olmadığı için )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

bildiğim kadarıyla avrupa şampiyonlarına göre yaşlar ayarlanıyor. 2 yılda bir değişiyo ve sonu tek olanlar oynuyor . bu yıl 93'ler oynayabilecekler :)

türkiye şampiyonası yeri ve tarihi 17 20 mart konya diye duydum.bu konuda bilgisi olan var mı ? sınava hazırlanıyorum ve sınavdan bi önceki hafta bu tarih umarım dogru değildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bildiğim kadarıyla avrupa şampiyonlarına göre yaşlar ayarlanıyor. 2 yılda bir değişiyo ve sonu tek olanlar oynuyor . bu yıl 93'ler oynayabilecekler :)

türkiye şampiyonası yeri ve tarihi 17 20 mart konya diye duydum.bu konuda bilgisi olan var mı ? sınava hazırlanıyorum ve sınavdan bi önceki hafta bu tarih umarım dogru değildir.

Arkadaşlar,tarihler aşağıdadır..Bilgiler Bursa Lig Heyetinden alınmış olup,son sonuç bildirme tarihi 28 Şubat olduğundan, o tarihe kadar her il kendi elemelerini yapıp,dereceye giren okullarını bildireceklerdir..Biz de öğrencilerimiz ile Bursa Gazi Anadolu Lisesi olarak il elemelerine katılacak olup, şimdiden katılan tüm okullarımıza başarılar dilerim..

GENÇLER KIZ - ERKEK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

YARIŞMA

TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ( KIZ - ERKEK )

BRANŞ

MASA TENİSİ

KATEGORİ

GENÇLER

YARIŞMA TARİHİ

17-20 MART 2011

SONUÇ BİLDİRME TARİHİ

28 ŞUBAT 2011

YARIŞMA MERKEZİ

KONYA

AÇIKLAMALAR

Genç kızlar kategorisinde, İstanbul 4'er, Ankara 3'er, Bursa, İzmir, Antalya, Batman, Trabzon illerinin 2'şer, K.K.T.C. ile diğer İllerin 1 takım kontenjanı bulunmaktadır.

Genç erkekler kategorisinde, İstanbul 4'er, Bursa 3'er, Ankara, Malatya, Yalova, İzmir illerinin 2'şer, K.K.T.C. ile diğer İllerin 1 takım kontenjanı bulunmaktadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim için önemli olan il turnuvası ama ben Bursa lig heyetinde il turnuvasının tarihini bulamadım

Özgür cüm, GSİM den alınan bilgiye göre Şubat tatili dönüşü kesin tarih belli olacak..Geçen sene de maçlar o tarihlerde yapılmıştı..Kısaca, siz tatil dönüşü ilk gün maçlar olacakmış gibi hazırlanın..:bye: ..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar, Bursa ilinde il masa tenisi elemeleri için gerekli bilgiler aşağıda olup,İl lig heyetinden alınmıştır...

Katılacak tüm takımlara başarılar dilerim...

OKUL SPORLARI

GENÇLER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ

TEKNİK TALİMATNAMESİ

1-Yarışmalar; Gençler kategorilerinde (kız-erkek) okul takımları arasında yapılacaktır.

2-Türkiye Birinciliği yarışmaları Gençler Kategorilerinde takım (kız-erkek) karşılaşmaları Şampiyona Sistemine göre yapılacaktır.

3-Yarışmalar, Uluslararası Oyun Kuralları ve Yarışma Yönetmeliklerine, GSGM Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığınca öngörülen hükümlere uygun olarak yapılacaktır.

4- Doğum Tarihleri :1993–1994–1995–1996-1997 doğumlu öğrenciler yarışmalara katılacaklardır.

5- Orta öğretim kurumlarında öğrenim gören 1997 doğumlu öğrenciler terfi edebilirler.

6- Bir set 11 sayı olarak oynanacaktır.

7-Yarışmalar 5 set üzerinden kazanılmış 3 set olarak oynanacaktır.

8-Sporcu kıyafetlerinde beyaz ve sarı rengin dışında tüm renkler geçerlidir.

Yarışma yeri : Osmangazi Belediyesi Hüdavendigar Spor Salonu - BURSA

Yarışma Tarihi : 22–23 Şubat 2011

Not : Kura çekimi 22 Şubat 2011 saat 9.00 da yapılacaktır.

Mustafa BİLİCİ Hamza ÇELİK

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Gençlik Spor Şube Müdürü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar Bursa ili Liseler Arası Masatenisi Yarışması yarın sabah start alıyor..

Bizde Gazi Anadolu Lisesi olarak bu tatlı yarışta yerimizi alacağız.Bu sene 46 Lise ile rekor bir

katılım var..Tüm masatenisi sevenleri bekleriz..Katılan tüm takımlara başarılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelişme demek zor bence Safa ama yayılması , daha çok ilgi görmesi özellikle Edirne adına çok iyi birşey.

Birde klup olsa çok daha hızlı gelişecek.Ama yakında dsi kuracağına inannıyorum gereken temasları yaptım :salak: Ayrıca erayların okul 2. oldu türkiye şampiyonasına gidemiyorlar.Geçen sene okul paramız yok deyip göndermemiş.Bu senede gidemiyorlar.Zorbir durum. :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi ersun abi biz yaptık 20 takıma yakın vardı.Burası içinde bir rekor oldu hiç katılmayan okullar geldi.Demekki masatenisi gelişiyor yupi :dans:

Safa Kardeşime katılıyorum..Ümitsiz olmayalım!..Bugün Bursa elemelerine 46 takım isim yazdırmış, sabah yapılan kura çekimine 32 takım geldi..Bu bile geçen seneki katılımı 2 ye katladı..

Bu arada yapılan ilk gün grup maçları sonunda okulumuz Gazi Anadolu Lisesi grubunda; sırası ile İnegöl Turgut Alp And.lisesi, Ali Osman Sönmez Fen lisesi ve grup 1. liği için çekiştiğimiz Nilüfer Fen Lisesini zevkli maçlar sonunda 3-0 , 3-0 ve 3-1 yenerek grup 1. si olmuştur..(Reklamlar..:D: ) ..Nilüfer Fen Lisesi nden forum üyemiz Özgür Şeker kardeşimi ,en iyi adamımızı yenerek ilk set kaybımıza neden olduğu :(: ve iyi bir ders verdiği için tebrik ediyorum :alkis:

Şu an çeyrek final biletimiz tamam gibi..Bu arada bize bu mutluluğu yaşatan emeklerimizi boşa çıkarmayan, sevgili öğrencilerimi tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum..

Yarın finallerde görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Bursa ili Liseler Arası Masatenisi Yarışması yarın sabah start alıyor..

Bizde Gazi Anadolu Lisesi olarak bu tatlı yarışta yerimizi alacağız.Bu sene 46 Lise ile rekor bir

katılım var..Tüm masatenisi sevenleri bekleriz..Katılan tüm takımlara başarılar..

Bizim istanbulda rekor kırıldı :) 62 erkek takımı , bayanların da o civarlarda. Tıklım tıkış. Cuma günü yani yarın finaller var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim istanbulda rekor kırıldı :) 62 erkek takımı , bayanların da o civarlarda. Tıklım tıkış. Cuma günü yani yarın finaller var

Furkan cığım,duyduğum tüm illerde katılımlar oldukça artmış..Bu da sporumuz adına çok güzel bir gelişme..Bursa mızda bu sene birçok okula yeni spor salonları yapıldı ve bizim okulumuzda da salon inşaatımız başladı..Haziran gibi teslim edilecek..Salon faktörünün önemi malum..İnşaallah spor salonları arttıkça,katılımların çok daha artacağına inanıyorum..

Bu arada dün biten Bursa il Yarışma sonuçları:

ERKEKLER:

1. Cumhuriyet Lisesi

2. Hürriyet EML

3. Işıklar Hava Lisesi

4. A.Osman Sönmez EML

5. GAZİ ANADOLU LİSESİ

6. Coşkunöz EML

İlk 3 takımımız Türkiye Şampiyonasına katılacak olup,katılan tüm takımlarımızı tebrik eder, başarılar dilerim..

Bünyesinde birçok kulüp oyuncularını bulunduran 32 Lise ile başabaş mücadele eden,yarı finali son anda (3-2) 2 sayı ile kaybedip,Bursa 5. si olan, Aslan yürekli öğrencilerimi yürekten kutluyorum..(2 senedir aynı şey başımıza geliyor..Hayırlısı..:frust: )

BAYANLAR:

1. Spor Lisesi

2. Ali Karasu Lisesi

3. ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok şanssız bi gün geçirdik.Malesef finallere çıkamadık takım olarak ama Liseler arası turnuvaya hem Süper lig hem Milli takımda boy gösteren 4 tane eleman Erkul Spor koleji altında maçlara girmişler ? bunların sizce turnuvaya katılmaları normal mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..