Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi

Guest Royal Flush

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar adım Umutcan ve aranıza bugün katıldım 6 aydır gibi bir süredir masa tenisi ile ilgileniyorum,babam'dan geçti bu spor ve kendisi gayet iyidir raket alacağımı söyledim ve bana "iyi o zaman raketi geçir karşıma o oynasın" dedi <_< Ama şu anda kullanıyor olduğum raket dunlop 10 liralık basit bir raket oyun stilim servislerde spine önem veririm ve Fh orta hızda spin ile başlarım genelde ama artık bu raketin isteklerime cevap vermediğini düşünüyorum vede bu toplama işlerinden pek (aslında hiç gibi birşey :aptal2: ) anlamıyorum..Önce hazır raket olarak Butterfly 7000 Altis-Altis 090701 ve Btf. platin(+) düşündüm ama forumda az göz gezdirmeme rağmen yanlış bir yolda olduğum düşüncesine kapıldım..Oyun stilim olarak dediklerime ilave olarak genelde Bh. savunma yaparım ve hızlı ama kontrollü vuruşlar yapmaya çalışırım, genelde rakibim orta hızda da biraz fazla hızlıda atsa savunmam pek iç açıcı değil..Bütçem maks.60-70 tl civarı bu yazdıklarıma en uygun siz prof.lardan yorumlar,tavsiyeler bekliyorum...

Her türlü yoruma(gerek oyun stilimi geliştirmek,gerek ekipmanlar ile ilgili bilgimi arttırmak için) açığım ve ihtiyaç duyuyorum...

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Red Spirit Tahta Üzerine bir tarafı 729 FX Blue Sponge Diğer tarafıda FX Lightening Lastikler işini görüceğine inanıyorum.Şuan daha Başlangıç aşamasında Olduğun için bu kombinasyon sana göre gerçekten iyi Fiyat olarakda 75 TL Tutuyor. www.masatenisi.com adresinden sipariş verebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu toplama işi bana fazla karışık geldi bu yüzden şimdilik hazır bir raket ile gittiği yere kadar idare etmek istiyorum ve iki seçenek var...

>Butterfly Timoboll Platin

>Altis 090701 Süper Prof. isimli raket oyun stilimi yazmış bulunuyorum sizce bana hangisi daha uygun ve benimle iyi uyum sağlar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toplama raket size karışık gelebilir normaldir ilk defa bu arayış içerisindesiniz. Ancak İstanbul'da oturuyorsanız raket ve lastiği alıp yapacak kişi muhtemelen aldığınız yer olacaktır. Dolayısıyla bunu dert etmeyip bir an önce hazır raket isteğinizden vazgeçin. Bu işi ilerletmek istiyorsanız bu şart. Ben gittiğim yere kadar gideyim düşüncesi varsa olduğunuz yerde sayma ihtimaliniz yüksek şu anda oynadığınız raketle. Gelişme istiyorsanız buradaki kişilere kulak vermenizi tavsiye ederim.

Spinli ve kontrollu oynayacağınızı varsayalım:

Alacağınız raket tahtası Timo Boll All+ ve lastikler de 2 mm tackifire veya spin art olabilir. Ama bu raketi aldıktan sonra da doğru kişiyle antreman yapmanız gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

>Butterfly Timoboll Platin

>Altis 090701 Süper Prof. isimli raket oyun stilimi yazmış bulunuyorum sizce bana hangisi daha uygun ve benimle iyi uyum sağlar?

yazdıgınız tahtaların ıkısıde fark yapmaz yani ikiside ise yaramaz...hazır rakette nizami masatenisi hareketlerını ogrenmeniz zordur ve sizi yanlıs teknık kullanmaya iter,oyununuzu ilerletemezsiniz... tavsiyem ustteki (giray_yıldız) arkadasın onerdıgı raketı almanız... raket toplama konusuna gelınce kafanizda karısıklık olmasın...www.masatenisi.com dan 75 tl civari olan arkadasın önerdigi o malzemelerı ıstedıgınizde lastıklerı yapıstırıp gondermelerını de ıstersiniz....onlar bu ıslemı ucretsızce halleder ve sizin elınize kullanıma hazır halde raket gelir ve oynayamaya başlarsınız....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Red Spirit tahta üzerine Fx Lightening ve Fx 729 Mavi sünger düşünüyorum ama başka bir seçenek olarak da Butterfly Timoboll platin var.Sizce hangisini seçmeliyim? Komb.da bir sorun var mı ve de alırsam masatenisi.com'dan alacağım için kredi kartı ile alacağız bir sorun ile karşılaşırmıyım? Raket elime ne zaman geçer ve son olarak :lol: beni ne kadar idare eder bu raket?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle kombo daha iyi olur. Hiçbir sorun olmaz alışverişinde saat 12 den önce sipariş verirsen ertesi gün öğlene kalmadan sana gelir yüksek ihtimalle raket.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar daha 6 aylık oyuncu olmam ve komb. rakete alışamam korkusu nedeni ile butterfly platin sipariş ettim, 5-6 ay içinde sizi tekrar komb. raket için rahatsız edeceğim :gulumse:

Yardımlar için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..