Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Buluşması

Guest Abyss

Recommended Posts

mrb

turnuvamızın organizasyonu kusursuzdu!

salonlarını tahsis eden TAIye, bizlerle çok ilgilenen TAI personeline;

masalarını gönderen ACA METAL'e;

oynamaktan fazla ordan oraya koşuşturan TUFAN ABİye;

baş hakem ve foto muhabirimiz PİNG'e;

ve katılılan üyelerimize;

TŞKkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim açımdan turnuva çok eylenceli ve verimli geçti. geçen seneden edindiğimiz deneyimle belkide, bu turnuvada hiç sorun yaşamadık.

durmadan maç yaptık, iki günün sonucunda bir hayli ter atmış olduk! hatta kilo verdik! o kadar yani :lol:

tufan abi açılış konuşmasını yaptı.. hepimiz hoş gelmiştik, hoş bulmuştuk.. turnuvaya katılım sertifikalarımızı dağıttı. masatenisi.org1, masatenisi.org2 diye ben biriktirmeye başladım :)

arno ve ben bol bol hakemlik yaptık, ömürlük tecrübe edindik. ben son maçlara doğru sayıyı kim almıştı, bir sağa bir sola bak hipnoz oldum :acaba: top nereye kaçmıştı o halde hangi tarafa sayıyı vercem diye hesap yapmaya başlamıştım :)

öğle yemeklerimizi spor salonunun önünde çimlerde oturup sohbet eşliğinde yedik.

maçlardan bahsetmemişsiniz, ihale Ping'e kalmış :) valla kolay gelsin

Ertan Abi tekrardan geçmiş olsun. bu arada 80e merdiven dayamış yaşıyla hala masa tenisi peşinde koşan Selçuk Abiyi de aramızda görmek çok güzeldi. bana da nasip olur inşallah :D:

hoşçakalın :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..