Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Boll Forte Mi Samsonov Alpha Mı?

Recommended Posts

Merhaba uzun süredir Jonyer-H-An (OFF) kullanıyordum. Ancak tahta valizdeyken kırılmış. Şimdi de yeni tahta almam gerekiyor. Kontrollü fakat tempolu oynuyorum. Bu tahtayı çift sriverla kullanıyordum. Oldukça hafif ve iyiydi. Şimdi seçeneklerimi 2 ye indirdim. Boll Forte mi Samsonov Alpha mı? Butterfly a çok alışmıştım. Şimdi de tereddüt ediyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba uzun süredir Jonyer-H-An (OFF) kullanıyordum. Ancak tahta valizdeyken kırılmış. Şimdi de yeni tahta almam gerekiyor. Kontrollü fakat tempolu oynuyorum. Bu tahtayı çift sriverla kullanıyordum. Oldukça hafif ve iyiydi. Şimdi seçeneklerimi 2 ye indirdim. Boll Forte mi Samsonov Alpha mı? Butterfly a çok alışmıştım. Şimdi de tereddüt ediyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

2 tahtaylada oynadım boll forte samsanov alpha ya gore bıraz daha hızlı...ben iki tahtayı da begenmedım kendı tahtamı da degıstırcem... arastırıyorum su anda yabancı forumlarda arastırdgım ve olumlu yorumları okudugum donıc dıma sawtec tahtası var deneyebılırsın fıyatı uygun ve tutus ve kontrol olarak ust duzeyde oldugunu yazmıslar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..