Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kulüpler Minikler C Grubu Dereceleri

Recommended Posts

bu hafta sonu artvinde yapılan kulüpler minikler c grubu dereceleri,

erkeklerde 15de 5 takım, bayanlarda 9da 6 takım türkiye şampiyonasına katlacak

erkekler:

1) bb ankara A

2) artvin 7 mart iöo

3) yedaş amasya

4) ankaragücü

5) ted koleji ankara

bayanlar:

1) artvin 7 mart iöo

2) yedaş amasya

3) ??

4) ??

5) ??

6) ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet ömer, mustafa hocanın öğrencileri özellikle kızları tüm takımları sahadan sildiler, finalde de zorlanmadan 3-0 gibi net skorla şampiyon oldular, bu sene yine karadeniz ligine gelecekler :)))

Kızlar fırtına gibiydi zaten :) erkek takımıyla maç yaparken korkmuştum o bakışlar neydi öyle :D çok hırslı ve istekli olmalarının sonuçlarını almışlar tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu hafta sonu artvinde yapılan kulüpler minikler c grubu dereceleri,

erkeklerde 15de 5 takım, bayanlarda 9da 6 takım türkiye şampiyonasına katlacak

erkekler:

1) bb ankara A

2) artvin 7 mart iöo

3) yedaş amasya

4) ankaragücü

5) ted koleji ankara

bayanlar:

1) artvin 7 mart iöo

2) yedaş amasya

3) ??

4) ??

5) ??

6) ??

turushan abi merhaba.bu turnuvanın içeriği hakında bilgi verebilir misin? mesala bu takımları kim belirledi nasıl katıldılar. iyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan abi merhaba.bu turnuvanın içeriği hakında bilgi verebilir misin? mesala bu takımları kim belirledi nasıl katıldılar. iyi çalışmalar.

Turushan abinin yerine ben cevap vereyim sana. Bu turnuva Türkiye şampiyonasına katılımı belirlemek için aynı tarihte dört şehirde yapılan ve A,B,C ve D gurublarının içinde bulunduğu şehirlerin kulüb takımlarının katıldığı maçlar. Her gurubun kontenjanı vardır. Takımlar bu kontenjana girmek için mücadele ederler. Mesela Artvin C gurubu. Kontenjan erkeklerde 5 takım, kızlarda 6 takım. Bu sıralamaya giren takımlar Türkiye şampiyonasına katılma hakkı elde ediyor. Bu maçlara tüm kulüblerin katılımı serbest. 1998 ve yukarı doğumlu olanlar maçlara katılabiliyor. Gözlerinden öpüyorum seni. Babanada selamlarımı ilet...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora teşekkür ederim,

emmicim tufan hoca detaylı bilgiyi vermiş, mesajı yeni gördüğüm için yazmakta geciktim :))))))))

tufan hocama da verdiği bilgiler için teşekkür ediyor, yeniden artvinde buluşmak dileğiyle diyorum, ( hocam çay içtiğimiz mekanı şimdiden özledim :whistle: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora teşekkür ederim,

emmicim tufan hoca detaylı bilgiyi vermiş, mesajı yeni gördüğüm için yazmakta geciktim :))))))))

tufan hocama da verdiği bilgiler için teşekkür ediyor, yeniden artvinde buluşmak dileğiyle diyorum, ( hocam çay içtiğimiz mekanı şimdiden özledim :whistle: )

Bende özledim valla :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora teşekkür ederim,

[/quote

Turushan abi ve Tufan abi bilgilendirmeniz için sizlere ayrı ayrı teşşekkür ediyorum. En güzel günlerin sizlerin olmasını diliyorum.:tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..