Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ettu Cup İstanbul

Recommended Posts

Beşiktaş ve ist TED spor klüpleri bu hafta sonu İstanbul da ( salon belirtilmemiş) cumartesi pazar kendi gruplarından çıkmak için mücadele edeceklermiş.

başlama saati: cumartesi 10 00 ve 19 00 da, pazar günü saat 10 da başlayacakmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tozkoparan spor salonuna uğradım maçlar nasıl gidiyor diye.

salonda yabancı takımlar maçların başlamasını bekliyorlardı. Bizim takım TED İSTANBUL da ordaydı. Hakemleri bekliyoruz diyorlardı. Henüz ortada hakem falan yoktu.

Herhalde bu gidişle 12 den önce başlayacağa benzemiyor. Tozkoparan a yakın olanlar öğleden sonra maçlara yetişebillirler.

Bu arada Ted istanbul oyuncuları Uğur Akbaba, Defansçı Deniz Ertufan ve Saim Polatkan dan oluşmaktadır.

Yeni transfer Saim Polatkan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

IBB'ye Fransa, Hollanda ve İspanya'dan ekiplerin düştüğü haberini aldım. Bu hafta süper lig'den sonra tekrar maça gidecekler.

Beşiktaş ilk defa bir üst tura çıkma başarısı gösterdi. Ben cumartesi ve pazar günkü maçlarını seyrettim. Zevkli maçlar oldu.

Ekleme

http://www.ettu.org/...2nd%20stage.pdf

Bu dökümandan eşleşen takımların listesini ve maçların nerede yapılacağını görebilirsiniz.Türkiye 3 kulüp ile avrupada temsil edilecek. Bu ilk defa gerçekleşen bir durum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..