Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Yakası Masa Tenisi Merkezi

Guest Bilgehan

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Bu Form olayı için yetkililere teşekkür ederiz. Umarım faydalı olur. Yildiz Bilg. Prog. Okuyorum. Avrupa yakası Kocasınan'da ikamet etmekteyim. MasaTenisinde antreman konusunda mükemmel olmasamda iyiyim. Antreman yapacak partner arıyorum. İlgilenen arkadaşlar lütfen efemkahas@hotmail.com adresini mail atsınlar. Zaman belirleyelim.

Profesyonel antremanlar Bayrampaşa'da yapılıyor. (İstanbul Büyüşehir Belediyesi Takımı Genç, Yıldız, Minik)

Eğer masatenisi@yahoogroup'a üye olursanınz -gerçi fazla bir aktivite yok fakat...- arasıra oyun zaman ve yerleri belirleniyor. Bu konuda Mehmet Ataolur'dan yardım bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

sevgili arkadaslar bende avrupa yakasında ikamet ediyorum(bahçelievler) oyanayacak yer sıkıntısı cekiyorum.bu konu ıle ılgılı ertan beye daha önce yazmıs idim.Ertan beye duyarlılıgı için cok teşekkür ederim zira sitesinde yayınladı ve beni bir kaç kişi aradı. şu anda yaklaşık 4-5 kişilik bir grubumuz var hafta sonları bulusup oynuyoruz.bahçelievler haznedarda. güzel bir salonumuz var . ilgilenen arkadaslar bana yazabilirler grubumuz genişledikce daha ciddi bir şekilde organizasyonlar düzenleyebiliriz.

saygı ve sevgilerimle,

faruk perçin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Avrupa yakasında bir çatı altında organize, düzenli masatenisi oynayabileceğimiz bir merkez var mı? veya bu konuda herhangi bir yapılanma var mı?

Beşiktaş Etiler arasında akşamları da açık olan bir tesis var mı? Sanırım ülkemizde çalışan insanların spor yapması öngörülmüyor.

Beşiktaştan Etilere kadar olan bölgede masatenisi oynayacak bir yer biliyorsanız adresini verebilir misiniz?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle herkese selam,

Istanbul Avrupa yakasinda (Mecidiyekoy) oturan biri olarak ayni derdi ben de cekmekteyim. Eskiden Besiktas'ta kotu de olsa Sinanpasa Pasaji'nin alt katinda bir oyun alani ve masa tenisi masalari vardi... Gecen ay ugradigimda mekanin tamamen kapanmis oldugunu gordum. Internetten arastirma yaptigimda en yakin BJK ve Cemal Kamaci tesislerinde masa tenisi bulundugu yaziyordu. BJK'ya gittigimde bunun yanlis bilgi oldugunu ogrendim; henuz masa tenisi salonu acilmamis. Cemal Kamaci ise daha buyuk bi faciaydi; 2 ay once masa tenisi salonu kondisyon salonuna donusturulmus... Dolayisiyla benden bu kadar dedim. Eger aranizdan birileri yakinlarda hakkaten masa tenisi oynayabilecegimiz bir mekan biliyorsa Allah rizasi icin soylesin!!! Ya da aramizda para toplayip 300 milyona bi tenis masasi alip koyalim bi cafenin tekine hem cafe para kazansin hem de biz bedavaya istedigimiz zaman gidip masa tenisi oynayalim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesajındaki Fauk Perçin'in ismini tıkladığınız zaman üye profil inceleme sayfası gelir. O sayfadaki E-mail'i seçerek üyeye e-mail gönderebilirsiniz.

Alternatif olarak ana sayfanızdan Kontrol panelim seçeneğindeki mesajcıyı kullanarak mesaj gönderebilirsiniz. Alıcı olarak kullanıcının forumda kullandığı ismi yazmanız gerekir. Kullanıcı foruma login olduğu zaman ekranın üst kısmında 1 yeni mesaj diye bir uyarı görür. O uyarıyı tıkladığı zaman mesajınıza ulaşabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Bu Form olayı için yetkililere teşekkür ederiz. Umarım faydalı olur. Yildiz Bilg. Prog. Okuyorum. Avrupa yakası Kocasınan'da ikamet etmekteyim. MasaTenisinde antreman konusunda mükemmel olmasamda iyiyim. Antreman yapacak partner arıyorum. İlgilenen arkadaşlar lütfen efemkahas@hotmail.com adresini mail atsınlar. Zaman belirleyelim.

Profesyonel antremanlar Bayrampaşa'da yapılıyor. (İstanbul Büyüşehir Belediyesi Takımı Genç, Yıldız, Minik)

Eğer masatenisi@yahoogroup'a üye olursanınz -gerçi fazla bir aktivite yok fakat...- arasıra oyun zaman ve yerleri belirleniyor. Bu konuda Mehmet Ataolur'dan yardım bekliyoruz :)

slm nasıl yanı bayrampasa ben orda oturuyom bısey bılgım yok lutfen aydınlatırmısınız benı bu konuda nerde ne zamanlar yapılıyo bu ış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bayrampaşada tuna cad. no:1 adresinde ist. büyükşehir belediyesinin spor tesisleri var orada profesyonel antremanlar yapılıyor fakat bunun yanında belli bir ücret karşılığı kış okulları açılıyor bu okula genellikle yeni başlayan ve orta düzeyde oyuncular katılıyor başınızda bir antrenör oluyor ve sizikendi oyununuza denk kişilerle eşleştiriyor ve antreman yapıyorsunuz faydalı olabileceğine inanıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...
Oncelikle herkese selam,

Istanbul Avrupa yakasinda (Mecidiyekoy) oturan biri olarak ayni derdi ben de cekmekteyim. Eskiden Besiktas'ta kotu de olsa Sinanpasa Pasaji'nin alt katinda bir oyun alani ve masa tenisi masalari vardi... Gecen ay ugradigimda mekanin tamamen kapanmis oldugunu gordum. Internetten arastirma yaptigimda en yakin BJK ve Cemal Kamaci tesislerinde masa tenisi bulundugu yaziyordu. BJK'ya gittigimde bunun yanlis bilgi oldugunu ogrendim; henuz masa tenisi salonu acilmamis. Cemal Kamaci ise daha buyuk bi faciaydi; 2 ay once masa tenisi salonu kondisyon salonuna donusturulmus... Dolayisiyla benden bu kadar dedim. Eger aranizdan birileri yakinlarda hakkaten masa tenisi oynayabilecegimiz bir mekan biliyorsa Allah rizasi icin soylesin!!! Ya da aramizda para toplayip 300 milyona bi tenis masasi alip koyalim bi cafenin tekine hem cafe para kazansin hem de biz bedavaya istedigimiz zaman gidip masa tenisi oynayalim...

tüm masa tenisi seven arkadaşlara selam;

Bu sıkıntıyı bende fazlasıyla çekiyorum.siteye yeni kayıtlı bir üye olarak avrupa yakası Sarıyer-Beşiktaş -Taksim bölgesinin sanırım ortak

sorunu oynanabilecek yer bulunamaması. Arkadaşımın önerisine uygun bir yer bulunması halinde masa nın tedariki konusunda bende katkıda bulunabilirim.

Hatta yer konusunda yerel belediye sorullularından salon için yardım talebinde bulunmanın yollarını araştırmak da faydalı olabilir diye düşünüyorum.

ancak önce bir araya gelerek taleplerimiz ve fayda temin konularında mutabakat sağlamamız gerekir diye düşünüyorum.

Sevgiyle kalın.

Babür Soykal-0532 253 95 02

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tüm masa tenisi seven arkadaşlara selam;

Bu sıkıntıyı bende fazlasıyla çekiyorum.siteye yeni kayıtlı bir üye olarak avrupa yakası Sarıyer-Beşiktaş -Taksim bölgesinin sanırım ortak

sorunu oynanabilecek yer bulunamaması. Arkadaşımın önerisine uygun bir yer bulunması halinde masa nın tedariki konusunda bende katkıda bulunabilirim.

Hatta yer konusunda yerel belediye sorullularından salon için yardım talebinde bulunmanın yollarını araştırmak da faydalı olabilir diye düşünüyorum.

ancak önce bir araya gelerek taleplerimiz ve fayda temin konularında mutabakat sağlamamız gerekir diye düşünüyorum.

Sevgiyle kalın.

Babür Soykal-0532 253 95 02

O civarda kesinlikle bir eksiklik var. Gerçi ben gide gele Bayrampaşa'lara, Zeytinburnularına alıştım ama ilk başlarda oynayacak yer bulamamak gerçekten hayret vericiydi. Halen de öyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de birkaç ay öncesine kadar 4.levette oturuyordum.

Eğer yerin çok kaliteli olması gibi bir isteğiniz yoksa aşağıdaki yerlere bir göz atın derim:

-ismek :4.levent-Çeliktepe'dekinde bir tane masa var.Genelde boş oluyor

-Metin oktay: 4 tane masa vardı.Masa ve ışıklandırma pek iyi değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Etilerde Terakki Lisesinin içinde bir salon var. Ayrıca Okmeydanındaki CEmal Kamacı Spor Salonunun yanındaki Ticaret Lisesinin içinde de bir salon var. Eğer uzak gelmezse Zeytniburnu tarafında da Seyitnizam'ın orada bir Spor Salonu var. Bunlar Masa Tenisi salonları ve her salonda 6 ile 10 arasında masa var. SAnırım yeterli olmuştur. Ayrıca eski konuları incelerseniz tün salonların telefon ve adres bilgileride mevcut. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Bende fatihte oturuyorum orta altı bir oyuncuyum antrenman ve oyunumu geliştirmek istiyorum ancak yakın bir yerler bulamadım. Eğer toplanıp gidebileceğimiz yerler varsa her türlü organizasyona katılırım. İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilir teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Zeytinburnu'nda nerede oynayabilirim?

Seyitnizam tramvay istasyonu(istasyon kalktı) yakınındaki UPS okulun spor salonunda salı,perşembe, cumartesi antreman yapabilirsin hatta bugün yanılmıyorsam turnuva var selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 40 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..