English

 

 

Altın Web Ödülü

 

Turnuva Düzenlemek  <

İçindekiler

> Terimler

 

SON SÖZ

 

ABD'de masa tenisi en hızlı yayılan sporlar arasındadır. Olimpiyatlara dahil edilmesiyle birlikte popülaritesi hızla artmaktadır.

Siz ve talebeleriniz USATT'a üye olabilirsiniz. Üye olmanız size USATT onaylı turnuvalara katılma imkanı tanıdığı gibi resmi USA Table Tennis dergisine de üye yapar. Üyelik sizi ayrıca oyuncu, çalıştırıcı ve destekleyicileri içeren büyük bir ağın bir parçası yapar.

Çalıştırıcılıkta daha da ilerlemek istiyorsanız, ilk bölümde bahsedildiği gibi 4 farklı çalıştırıcı seviye sertifikası vardır. Bu sertifikalar sizin masa tenisi uzmanlığınızı artırabileceği gibi oyun zevkinizi de artırır. Çalıştırıcılıkta ilerlemek için gerekli olan bilgiyi  USATT merkezini (719) 578-4583 nolu telefondan arayarak veya bir mektupla başvurarak alabilirsiniz.

Oyuncularınız için yıl boyunca, özellikle de yaz aylarında,  düzinelerle kamp düzenlenmektedir. Bu kamplarla ilgili bilgi USA Table Tennis dergisinde vardır. Bu kamplarda çocuklar bir yandan çok eğlenirken diğer yandan daha üst seviye oynamayı öğrenmektedirler.

Eğer masa tenisi ve çocukları eğitmekle ilginiz olmasaydı bu sayfaya kadar okumazdınız. Çalıştırıcılık insanı en fazla tatmin eden mesleklerden birisidir. Bu işi meslek olarak veya gönüllü olarak yapsanız çalıştırdığınız çocuğun ilk forehand şutunu atıp sayıyı kazandıktan sonra yüzündeki sevinç ifadesiyle birlikte yumruğunu havaya kaldırdığını görmek, hiç bir zaman unutulamayacak bir sahnedir.

İyi şanslar!

Copyright Larry Hodges

Copyright Mark Nordby, Dan Seemiller, John Oros

Copyright USA Table Tennis

Tercüme :

 

Turnuva Düzenlemek  <

İçindekiler

> Terimler

 

Son güncelleme tarihi : 06 Kasım, 2002

Copyright © 2001-2006 Ertan Patır

Bu sitenin içeriği kod ve yazılım da dahil olmak üzere, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yeniden yayımlanamaz.

Webmaster :