Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ben De Oynayacak Birilerini Arıyorum

Guest Ben Hasan

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar hasan ben,

ben daha çok taksimdeyim. hem okul hem iş var hayatımda ve fazla zamanım yok. 8 yıldır buradayım 3-5 kişi dışında kimseyle masa tenisi oynamadım. aranızda oynamaya talip var ise çok sevinirim. bu arada

bu arada ben 9-10 senedir oynuyorum, oynamayı bilirim ama ööle ahım şaşım oynamıyorum biline. umarım saat konusunda da anlaşabiliriz.

yani niyet iyi, sevgi dolu....

haber bekliyorum....

selamlar herkese...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar,

sanırım yanlış birşey yapmışım ERTAN arkadaşın dediği gibi. sagol ertan!

serdar biliyorum bi yer, hafta içi akşam 8 sonrası bana da uyar. mis sokakta ama bilmem biliyo musun?

ben telefonu vereyim

0 536 423 01 75

sen de yazarsan telefonu konusalım bi, yapalım tabi bi deneme....

görüşürüz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

C.tesi yaptigimiz mac için Osman (simco) arkadasa cok tesekkur ederim. Hic oyun alamasamda cok keyif aldim. Dedigin yeri ogrendim. Fem dershanelerinin altindaymis galiba. Saati 5 milyonmus. Biras pahali geldi bana. Daha uygun biyer bulabilirsen iyi olur. Hafta ici bi deneme yapalim. simco nun oyunundan sonra tutuldu heryerim. Sali günü insallah musait oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

meraba,

serdar tamamdır, yarın aksama uydururum büyük bi ihtimalle. ama bana bi şekilde numaranı ulaştır ki öncesinde araşıp konuşalım olur mu?

başka bi yer daha duydum ama görmedim, uygun olursak bi de oraya bakarız beraber.......

haber bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok arkadas. Taksimde baska yer yok. Gittigim yer de tadilattamiydi neydi heryer heryerde. Tek masa var, dar bi alan. Neyse kismet deilmis. hasan sana birakiyorum taksim isini. baska bi yer bulursan beni ara. gorusmek uzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

sevgili arkadaslar.....adim semih.yazismalarinizi izliyorum fakat nerede ne yaptiginizi bilemedim.eger yer probleminiz devam ediyorsa,zeytinburnu semtinde ups nin spor kompleksi var.bugun gittim ve gercekten iyi bir yere benziyor.

tramvay hattinin ustunde ,ups ilkogretim okulunun icinde .yaninda da seyitnizam saglık ocagi var.e5 deki tercuman bloklarının arka tarafi denilebilir.yani e5 den ambarlar cikisindan sapinca ,nerdeyse onune variliyor.

seyitnizam mah. G38 sok. z.burnu.............bu da resmi adres.

aylik 50 milyonmus.istediginiz kadar saat sizin.ayrica egitimci hoca var.

sabah 9.00 dan aksam 7.00 civarina kadar acık.

ayrica gelecek arkadaslar partner isterse onunda cozumu var...BEN :))

herhalde kotu bir oyuncu bile sayilamam :) yaklasık 20yil dir elime raket almadim.ama cok kisa surede toparlayabilecegimi garanti edebilirim.

telefon:0212 5289543

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, Zeytinburnunda Belediyesi Spor Tesislerinde oynuyordum fakat partnerim olacak Osman arkadas beni yari yolda birakip gidiyor. Neymis efendim universite okuycakmista memlekete gidicekmiste, nolcek okuyupta anlamadim ki. Git bakalim git. Allah zihin acikligi versin. Fen hocasi ariyolarmis zaten piyasada. Diyecegim sudur ki Z.Burnunda dediginiz yer iyidir fakat haftasonlari oynayabiliyorum su an sadece. Yani Topkapidan yakin oldugu icin Z.Burnunu tercih ediyorum. Uyelik olayi sakat benim icin. Besiktas ta sinanpasadaki yer de kapanmis sanirim. Bu C.tesi Belediye tesislerine gelirseniz orada bir oyun yapabiliriz. Tel: 567 64 26

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..