Jump to content
Masatenisi.org Forum

Izmir' De Masa Tenisi

Secici

Recommended Posts

Arkadaslar acemiligini yapacak bir yedeksubay olarak Izmir/Narlidere' ye sevk edilecegim. Yemin toreninden sonra hafta sonu carsi izinleri olacak. Ziyaretcimin ve baska onemli isimin olmadigi hafta sonu gunduzleri oynamak icin tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada birligimizden birileri denk gelirse belki hafta ici aksamlari da oynamak mumkun olabilir. Gitmeden bilemem tabii...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

İzmir maceram 29 Şubat' ta bitiyor. Doğru dürüst internete bile bağlanamadığım için masa tenisi fırsatları da var idiyse bile öyle kaydı geçti. Umarım Ankara' da telafi edebilirim.

Buradaki masa tenisçilere selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...

arkadaşlar..şubat ayından sonra izmir'e gidebilirim bir süreliğine..en az 4-5 ay...forumda kimler var izmir'den..şimdiden haberleşelim de gelince hemen bulalım birbirimizi...beraber idman yaparız.. :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadarşlar izmirde nerede masa tenisi oynayabilirim ? eşyalarımıda getirdim boşuna getirmiş olmim :)) bucada kalıyorum , ama masa tenisi söz konusu olursa her yere gelebiliriz :))

ataturk stadının bulunduğu yerde salon var..hem kurum maçları da yapılıyor...orda oynayablirsin...çok iyi oyuncular ve çok iyi insanlardır...70 nolu otobüse atlayıp son drakta inersen, yürüyerek 10 dk. içinde salonun içide olursun..iyi eğlenceler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ataturk stadının bulunduğu yerde salon var..hem kurum maçları da yapılıyor...orda oynayablirsin...çok iyi oyuncular ve çok iyi insanlardır...70 nolu otobüse atlayıp son drakta inersen, yürüyerek 10 dk. içinde salonun içide olursun..iyi eğlenceler...

tskler bugün gitmeyi düşünüyorummm umarımm salı günü ordaa birilerini bulabilirim tekrar tsk kendine ii bak hoşçakal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tskler bugün gitmeyi düşünüyorummm umarımm salı günü ordaa birilerini bulabilirim tekrar tsk kendine ii bak hoşçakal

ne demek ..her zaman..yaza doğru ben de geleceğim izmir'e haberleşp oynayabiliriz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne demek ..her zaman..yaza doğru ben de geleceğim izmir'e haberleşp oynayabiliriz..

çok iyi olurdu ama ben bi kaç günlüğüne gitmiştim izmir e, şuan döndüm izmirden . bu arada salona gidemedim ya :(( artık kısmet bidaha ki gidişime.görüşmek üzere ...

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
...

selam arkadaşlar...15 nisanda izmir'de olacağım bir haftalığına...forumdan arkadaşlar varsa haberleşelim...hem tanışmış oluruz hem de idman yaprız...büyük ihtimalle bornovada kalacağım...müsait olan arkadaşlar varsa haberleşelim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok iyi olurdu ama ben bi kaç günlüğüne gitmiştim izmir e, şuan döndüm izmirden . bu arada salona gidemedim ya :(( artık kısmet bidaha ki gidişime.görüşmek üzere ...

saygılar...

selam arkadaşlar...15 nisanda izmir'de olacağım bir haftalığına...forumdan arkadaşlar varsa haberleşelim...hem tanışmış oluruz hem de idman yaprız...büyük ihtimalle bornovada kalacağım...müsait olan arkadaşlar varsa haberleşelim...kişisel mesaj da atabilirsiniz....şimdilik hoşçakalın... :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

senle kim oynarki erdem.boşuna kendini yorma.sen işine bak :D:

ya burak senin başka bir işin yok mu...her mesajımı üstüne alıp yanıtlamana gerek yok değil mi...ama bir rahatsızlığın varsa yardımcı olacak birşeyler biliyorum...mesela bel hareketlerini yapabilirsin...bu arada izmir davetim hala geçerli...herkese selamlar :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisini 12 sene önce bırakmıştım.

Ama yaklaşık 1 aydır oynuyorum.Haftada 3 kez antrenmana gidiyorum.

Buca'da Hasanağa'da.

Benle oynamak keyifsiz olursa bile belki birileriyle tanıştırabilirim seni gittiğim salondan.

Tanışmak isterim.

Sevgiler...

Tel numaram 0 532 426 84 05

Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisini 12 sene önce bırakmıştım.

Ama yaklaşık 1 aydır oynuyorum.Haftada 3 kez antrenmana gidiyorum.

Buca'da Hasanağa'da.

Benle oynamak keyifsiz olursa bile belki birileriyle tanıştırabilirim seni gittiğim salondan.

Tanışmak isterim.

Sevgiler...

Tel numaram 0 532 426 84 05

Görüşmek üzere...

yavuz bey mesajınız için teşekkürler...sizle oynamaktan niye sıkılayım..maksat hem tanışmak hem de vakit geçirmek...hasanağada kimlerle oynuyorsunuz...belki tanısık birileri vardır hala.... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cemal Bektaş ,Büyükşehir Belediye yldız takımını çalıştırıyor. Daha önce 9 Eylül Üniversite takımına antrenörlük yapmış.

Ben de haftada 3 gün gidiyorum. Arada bir müessese oyuncuları ve Havagücü oyuncuları geliyor.

Sevgiler... :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yavuz bey merhabalar..burak'a selamımı söyleyip numarasını alır mısınız...

benimkini de verin ona... 0-533-2525381

hatırlamazsa 9 eylül üniversitesinden olduğumu ve bir süre onlarla oynadığımı söyleyin..ayrıca görkem ve cihan'a selam söyleyin benden...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabii.

Yarın verebilirim.

Görüşmek üzere...

teşekkürler yavuz bey..haberlerinizi bekliyorum...bu arada burak'a da vermeyi unutmayın numaramı...sizle de görüşelim mutlaka izmir'de...15 nisanda ordayım inşallah... :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün görüştük Burak'la.

Sizden bahsettim.Size çok selam söyledi.

15 Nisan'da bekliyoruz.

görüşmek üzere...

çok teşekkürler...burak'ın numarasını da alsaydınız...neyse gelince ararım sizi... :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..