Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lisans Ve Ferdi Turnuvalar ?

Guest Aceman

Recommended Posts

bu formu çok uzun zamandan beri takip ediyorum... forumun denli gelişmesinden ve buradaki seviyeden çok memnunum.İlk başta lisans hakkında bir sorum olucak.Kardeşim 15 yaşında lisanslı bir tenis oyuncusu... şimdi masa tenisi için lisans çıkartıp,onu ferdi turnuvalara sokmak istiyorum(ne yapmalıyım?prosedür nedir?) ikincisi ferdi turnuvalar ne sıklıkta oluyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar,

Öncelikle hangi ildesiniz bu önemli. Sizin bulunduğunuz ildeki Masa Tenisi lisans işlemlerini yürüten birime* gidip; iki resim, bir sağlık raporu ve nüfus cüzdanı ile yeterli olacaktır. Ayrıca size bir daha önce herhangi bir yerde oynamadığınıza dair bir taahhütname imzalatacaklardır. (Tabi doğru hatırlıyorsam...)

Kendi ilinizde yoksa en yaktın ilde yaptırabilirsiniz lisansı.

Ferdi turnuvalara gelince bunun için bir klüpte oynamanda yada irtibatta olmanda yarar var. Eğer İstanbul isen buradaki derneklerde her hafta çeşitli ve bazen ödüllü turnuvalar yapılıyor. Hangi ilde olduğunu bilemediğim için birşey diyemiyorum.

Sevgiler,

*Lisans işlerini yürüten birimim adresine sanırım federasyonun www.tmtf.gov.tr adresli web sayfasındaki telefonlardan öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim... öğrendim :gulumse:

Yeni Çıkarılacak Lisans İçin :

1) Sağlık İzin Belgesi

2) Taahhütname

3) 2 resim ( 1. tescil fişine, diğeri lisans için )

4) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ( Okunaklı )

5) 1 adet sporcu tescil fişi ( Burhan Felek spor salonu sicil lisans servisinden temin edilir veya arkalı önlü olarak ince kartona basılırsa geçerli olarak kullanılabilir.

aynı yere teslim edilip alınabiliyormuş lisans...

istanbuldayız... eğer sakıncası yoksa o derneklerden biraz bahsedebilirsin? ne sıklıkta ve nerede yapılıyor? diğer başlıklarda bazı dernekleri okudum ama böyle her hafta turnuva ve etkinlikten bahsedilmiyordu... biraz bilgi verebilirsen iyi olur aslında,gerçekten katılırız kardeşimle :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..