Jump to content
Masatenisi.org Forum

Champions League: Timo Boll - Joao Monteiro

Bora

Recommended Posts

İnanılmaz ralliler var. Kontra şov yapmışlar. Monteiro, Timo'yu yeneceğine fazlasıyla inanmış ve mükemmel oynamış fakat Timo ne yapıp edip maçı almayı bilmiş. Timo'yu sevmeme rağmen Monteiro'nun bu oyunu ve çabasını gördükten sonra kaybettiğine üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben beğenmedim. Timo kötü oynamış. Üstelik senin Ozan'la, Çağlar'la rallilerin daha keyifli. smile.gif

Vay beeee.. Ben bu gazla haftasonu 1 tur daha atlarım :)

çağlar bh oynamayı öğrendi mi?biggrin.gif

Hayatında hiç hoca görmemiş, raketi bh vuruşları yapmasına engel olacak şekilde tutmayı alışkanlık haline getirmiş biri için gayet güzel bh oynuyor. Bunun sebebi de çok çalışması ve antrenmanlarda bh çalışmalarına önem vermesi. 28 yaşına kadar bu şekilde oynamaya alışmış biri için raket tutuşunu değiştirmek bir nevi intihar olur. Ki bunu geçmiş aylarda denedi fakat klasik tutuşu yadırgadığı için eskiye geri döndü. Bence iyi de yaptı. Bh i belki zayıf ama ayakları çok güçlü. Çok güzel fh sidespin çekiyor. Kısacası zayıf yönlerini diğer silahlarıyla telafi ediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..