Jump to content
Masatenisi.org Forum

Feng Yalan - Ding Ning

Bora

Recommended Posts

Feng, diğer bayan oyunculardan biraz daha farklı. Fiziği, sesi, oyun stili, saç stili vs.. herşeyiyle daha çok erkek bir sporcuyu andırıyor. Çok güçlü bir forehand i var. Ma Long'un kopyası diyebilirim. Gelecekte onu yeni 1 numara olarak görebiliriz. Bu arada 6:41 deki ralliye dikkat! İyi seyirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Feng, diğer bayan oyunculardan biraz daha farklı. Fiziği, sesi, oyun stili, saç stili vs.. herşeyiyle daha çok erkek bir sporcuyu andırıyor. Çok güçlü bir forehand i var. Ma Long'un kopyası diyebilirim. Gelecekte onu yeni 1 numara olarak görebiliriz. Bu arada 6:41 deki ralliye dikkat! İyi seyirler.

Oyunu gerçekten etkileyici, kontrollü oynanan bir erkek maçı gibiydi. Bazı vuruşları ma longu kesinlikle andırıyor özellikle bh. Fiziksel olarak bakarsak testesteron hormonunu fazla kaçırmışlar galiba, kaşısındaki dingi görmesem chen qi oynuyor zannederdim gerçi chen de bile o kadar kalın ve kaslı bacak yoktur :sasi: bir bayan için hiç hoş olmayan bir fiziksel görünüme kavuşmuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu performansını sürdürürse hiç yalan olmayacak gibi. 2. Turda Melek'i elemişti. Yine sıradan birine yenilmiştir demiştim, lafımı geri alıyorum :) tanımadan yorum yapmamak lazım.

HU Melek TUR

18:00 - 19/3/2010 Table 5 1-4: FENG Yalan 13-11,5-11,9-11,6-11,5-11,-,-

FENG Yalan CHN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..