Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Anlaşılacak

Recommended Posts

Arkadaşlar lastiklerin üzerinde veya ambalajlarında üretim tarihiyle ilgili bir ibare bulunuyormu?(ben şu ana kadar görmüş değilim)Sanırım bu lastiklerinde oto lastiklerinde olduğu gibi hiç kullanılmasalar bile özellikleri kayboluyor .Lastik alırken satıcıya sormak dışında anlayabileceğimiz belirgin bir detay bilen varsa lütfen söylesin.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle bir tarih yok. Hatta bu tarihleri, üreten firmaların birçoğu bilerek vermiyorlar bile diyebilirim. Çünkü lastiğin sadece tarihi değil, saklama koşullarıda ömrünü farklılaştırdığından ve kimse bir diğeri gibi saklayamadığından bilerek uzak duruyorlar.

En iyi yöntem devamlı alışveriş ettiğin biryer varsa onların tedarik ediş tarihlerini bilmek. Böylelikle en tazesine ulaşırsın.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son kullanma tarihi mi? :(: .Arkadaşlar 5 yıllık lastiklerle maça çıktığımı bilirim.Hem bu tür yazılarla Ping arkadaşıma koz veriyorsunuz.Şimdi bana buluşmada yeni lastiklerime(3 yıllık) laf edip son kullanma tarihi geçmiş spinleri yedikçe zehirleniyorum diye itiraz edebilir :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi imalat tarihleri var , hatta son kullanma tarihleride var . O tarihi geçirirsen turnuvalarda oynayamazsın. Hakemler maç öncesi üretim ve son kullanma tarihine bakıyolar.

ya arkadaşım

bu soruyu senin eğlenmen veya dalga geçerek keyif alman için sormamıştım.sadece bu konuda bilmediğimiz bir detay var mı diye sormuştum o kadar ama teşekkür ederim pişman olduk sayende.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..